0800336241
search
закрыть
close basket
Корзина
Ваша корзина пуста
Доставка шин і дисків у інші міста Донецкая область

Донецьк. Шини літні та зимові в Донецьку

Донецьк - це велике промислове місто, яке розкинулося на сході країни. Купить резину в цьому регіоні буде найзручніше через інтернет магазин, так як їздити по шумного місту, порівнюючи ціни у конкурентів, і шукати де дешевше все далеко не так легко, як це можна зробити через інтернет.

Шини в Донецьку можна купити як на ринку, так і в спеціалізованих автосалонах і шинних центрах. Звичайно ж, ви можете купити гуму на ринку, але будете сумніватися, що вам продали саме те, що ви хотіли. Вам з легкістю можуть продати наварную відновлену гуму, яка вже використовувалася. Ціна її може бути як і новою, але якість зовсім відрізняється, це стосується як властивостей в швидкісному режимі, так і якостей навантаження. До того ж часто при наварке використовують накладки інших виробників, що так само негативно позначається на довговічності і надійності такої шини. Продаж гуми в магазинах це насамперед імідж для них, на ринку ж це просто гроші. У будь-якому випадку нова гума нова, до того ж з гарантією.

Гума (Донецьк), відновлення

У будь-якому випадку нова гума якістю помітно буде перевершувати відновлену стару, до того ж з гарантією. Ще одним аргументом є безпека. Ніхто не знає як може повести себе відновлена гума на дорозі. А якщо це ще траса і висока швидкість, то тут мова йде вже про людські життя, а таку відповідальність на себе продавець з ринку не візьме. Компанії надають гарантію на свої шини при правильній експлуатації.

Як літні, так і зимові шини Донецька варто наварювати, якщо у вас є комерційний транспорт. Якщо ви займаєтеся перевезеннями людей на маршрутних таксі або ж перевозити вантажі, то відновлювати гуму варто, так як ці види гуми наварном вигляді будуть в 3 іноді і в 4 рази дешевше нової покришки, Донецьк ж мало надає таких послуг, але вибір за вами.

Вибір шин в Донецьку

Літні і зимові шини в Донецьку слід вибирати по особливості їх використання. Якщо взимку ви часто їздите по місту і менше в сільській місцевості ,то вам краще взяти шиповану гуму. Так як саме в місті в цей період відбувається більшість дрібних аварій з-за того, що хтось не встиг загальмувати, а на слизькій дорозі, як відомо, гальмівний шлях машини значно збільшується.

Гума Донецька вимагає особливої уваги, так як забезпечує роботу і транспортну зв'язок як великого промислового міста.

Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником.

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Пояснення параметрів підбору диска
disk A

A - діаметр диска - діаметр диска в дюймах

disk B

B - Ширина колеса - відстань між захисними фланцями, в дюймах.

disk mount 4
4 отвори
disk mount 5
5 отворів
disk mount 6
6 отворів
Відстань між болтами

Цей параметр описує два значення. Перше - це кількість кріпильних отворів (залежить від конструкції втулки в автомобілі), друге - це діаметр кола, що проходить через центри отворів (в міліметрах) . Відстань 5х100 означає, що маточина має 5 отворів для кріплення, які утворюють колесо діаметром 100 мм .

disk center hole
Центральне отвір

Дозволяє кріпити диск на ступиці автомобіля. Діаметр центрального отвору виражається в міліметрах.

ET - виліт диска

відстань від площини кріплення диска до осі симетрії, виражене в міліметрах

ET
Приклад: Технічні параметри диска

6,00 - ширина диска у дюймах
15 - діаметр диска у дюймах
5 - кількість кріпильних отворів
112 - діаметр кола з кріпильними отворами
ET45 - виліт диска
СН 57.10 - діаметр центрального отвору

Де розмір диска?
На кожному диску
disk size 1
У керівництві по експлуатації автомобіля
disk size 1