0800336241
search
закрыть
close basket
Корзина
Ваша корзина пуста
Доставка шин і дисків у інші міста Луганская область

Алчевськ. Шини літні та зимові в Алчевську

Сьогодні кожен позашляховик або інший транспортний засіб не може існувати без шини Алчевська. Які вже встигли викликати довіру у більшості автолюбителів. Цінують не тільки зовнішній вигляд гуми, але і приховані якості.

  1. Еластичність
  2. Пружність і стабільність форми
  3. Морозостійкі
  4. Стійкі до впливу хімічних агресивних середовищ
  5. Зносостійкі.

На світовому ринку можна знайти будь-яку цікаву для вас гуму, включаючи якісні покришки Алчевськ високої кваліфікації. Але найкращим варіантом буде покупка новенької шини в Алчевську, яка виготовлена за всіма нормами та стандартами. Адже “Якісні шини” – ось що по - справжньому цінує справжній автолюбитель. Але на жаль, не кожен виробник сьогодні це може запропонувати.

Виробник шини Алчевськ, для виготовлення своєї продукції використовує тільки високоякісний матеріал - каучук. В який, крім основного інгредієнта додають різного роду добавки. Сприяють виготовленню надійного продукту, шляхом вулканізації. Вона має: хорошою щільністю, твердістю, стисливість, пружністю, зносостійкістю і класифікацією.

Гума Алчевськ – це просто розкіш, а їздити на них - величезне задоволення. Тільки гума Алчевська має самі останні новинки, які ввела компанії. Літня і зимова резина Алчевська – це співвідношення комфорту і якості за цілком гідну плату. Купити шини можна в інтернет-магазині, який займається продажем і безпосередній доставкою товару від продавця до споживача за цілком прийнятною ціною. Кожному потенційному клієнту буде запропоновано безкоштовне сервісне обслуговування (консультація). Багато автолюбителів не бачать величезної різниці між зимовою і літньою гумою, а тим більше не бачать необхідності змінювати її кожні півроку.

Летняя резина в Алчевську має поздовжню поверхня, яка при відносній вологості відштовхує воду. Літня гума влаштована таким чином, що при русі вона добре утримується на дорозі тим самим, виключаючи можливість ковзання. А зимова гума оснащена глибокими поперечними канавками, який при заморозках максимально утримує транспорт на дорозі, тим самим забезпечуючи водія легкою керованістю. До зберігання гуми варто ставитися серйозно, адже неправильне зберігання може спричинити за собою серйозні наслідки.

Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником.

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Пояснення параметрів підбору диска
disk A

A - діаметр диска - діаметр диска в дюймах

disk B

B - Ширина колеса - відстань між захисними фланцями, в дюймах.

disk mount 4
4 отвори
disk mount 5
5 отворів
disk mount 6
6 отворів
Відстань між болтами

Цей параметр описує два значення. Перше - це кількість кріпильних отворів (залежить від конструкції втулки в автомобілі), друге - це діаметр кола, що проходить через центри отворів (в міліметрах) . Відстань 5х100 означає, що маточина має 5 отворів для кріплення, які утворюють колесо діаметром 100 мм .

disk center hole
Центральне отвір

Дозволяє кріпити диск на ступиці автомобіля. Діаметр центрального отвору виражається в міліметрах.

ET - виліт диска

відстань від площини кріплення диска до осі симетрії, виражене в міліметрах

ET
Приклад: Технічні параметри диска

6,00 - ширина диска у дюймах
15 - діаметр диска у дюймах
5 - кількість кріпильних отворів
112 - діаметр кола з кріпильними отворами
ET45 - виліт диска
СН 57.10 - діаметр центрального отвору

Де розмір диска?
На кожному диску
disk size 1
У керівництві по експлуатації автомобіля
disk size 1