3D презентація шин в інтернет магазині LESTER.UA

Новини
news

Ви повинні знати, що купуєте, вважає імпортер шин №1 в Україні і представляє нову функцію для відвідувачів свого сайту – 3D презентація шин. Тепер оцінити малюнок протектора гуми, зазирнути в кожен вигин і борозенку ви можете віртуально, зробивши кілька клацань по мишці. Тривимірні обертаються автомобільні шини - додаток до повного технічного опису товарів в каталозі.

Інтернет-магазин LESTER.UA має принцип максимальної презентабельності товару для своїх покупців. Ми прагнемо показати товар зі всіх сторін, описуючи параметри особливості, специфіку, призначення  і надаючи якісні зображення шин. В бажання вдосконалюватися ми створили можливість візуально оцінити шину з будь-якого боку. 

3d шини в інтернет магазині Lester.ua

Щоб переглянути тривимірну презентацію товару в нашому інтернет магазині, під зображенням шини в відповідному розділі каталогу клацніть на функцію «Покрутити в ЗD». Ви переходите в вікно перегляду ЗD презентації, в  якому шина безперервно обертається відносно вертикальної осі.

3d шина

У даному вікні вам доступна функція наближення і віддалення ЗD зображення («+», «-»). Також ви можете переглянути будь-ракурс тривимірної презентації в зображеннях 2D, користуючись кнопками «».

Купувати шини в інтернет магазині LESTER.UA  просто і безпечно. Ви завжди знаєте, що купуєте завдяки новим віртуальним можливостям нашого магазину.