0800336241
search
закрыть
close basket
Корзина
Ваша корзина пуста

Barum Polaris 5 – шини для української зими

Советы
news

В минулому році великою популярністю користувалися не тільки шини корейських, але і європейських виробників, таких як Continental і Barum, інші.

В минулому році великою популярністю користувалися не тільки шини корейських, але і європейських виробників, таких як Continental і Barum, інші.

І в цьому році більшість автомагазинів, які займаються автошинами, в числі яких і інтернет магазин Lester.ua, врахували цей момент при плануванні закупівель на зимовий сезон і в цьому році вже імпортували більшість популярних і якісних моделей.

Серед популярних моделей Barum хотілося б виділити нову модель, яка була випущена на початку 2018 року - це Barum Polaris 5 – чудові зимові шини для легкових автомобілів і позашляховиків, що відрізняються від попередньої моделі Barum Polaris 3 більш високими зчіпними властивостями на будь-яких типах дорожнього покриття. Практично всі шини, що випускаються під брендом Barum, як і модель Barum Polaris 5 зарекомендували себе як якісні, недорогі та зносостійкі шини середнього класу. 

Малюнок протектора цієї шини спрямований симетричний, продуманий таким чином, щоб забезпечувати максимально швидке виведення води і сніжної каші з плями контакту. До складу цієї гуми входить силіка нового покоління, за рахунок чого поліпшується еластичність гуми та її м'якість, що підвищує її фрикційні властивості.

Дана  відноситься до фрикційним нешипуемым моделям і при цьому володіє рядом переваг:

- впевнене управління в будь-яку зимову погоду;
- підвищений термін експлуатації;
- гарна поперечна і курсова стійкість;
- зменшений опір коченню, що забезпечує додаткову економію палива.

Дана шина має тривимірні ламелі, що забезпечує підвищений для обробки країв ефект і якісне зчеплення з будь-яким дорожнім покриттям, тому відсутність шипів не заважає даній шині добре вести себе на будь-якому дорожньому покритті при розгоні, входження в крутий поворот і при гальмуванні автомобіля.

Barum Polaris 5 – це високоякісні фрикційні шини нового покоління з оптимальною ціною і відмінними тягово-зчіпними характеристиками, які чудово підійдуть для умов експлуатації на дорогах України.

Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником .

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Пояснення параметрів підбору диска
disk A

A - діаметр диска - діаметр диска в дюймах

disk B

B - Ширина колеса - відстань між захисними фланцями, в дюймах.

disk mount 4
4 отвори
disk mount 5
5 отворів
disk mount 6
6 отворів
Відстань між болтами

Цей параметр описує два значення. Перше - це кількість кріпильних отворів (залежить від конструкції втулки в автомобілі), друге - це діаметр кола, що проходить через центри отворів (в міліметрах) . Відстань 5х100 означає, що маточина має 5 отворів для кріплення, які утворюють колесо діаметром 100 мм .

disk center hole
Центральне отвір

Дозволяє кріпити диск на ступиці автомобіля. Діаметр центрального отвору виражається в міліметрах.

ET - виліт диска

відстань від площини кріплення диска до осі симетрії, виражене в міліметрах

ET
Приклад: Технічні параметри диска

6,00 - ширина диска у дюймах
15 - діаметр диска у дюймах
5 - кількість кріпильних отворів
112 - діаметр кола з кріпильними отворами
ET45 - виліт диска
СН 57.10 - діаметр центрального отвору

Де розмір диска?
На кожному диску
disk size 1
У керівництві по експлуатації автомобіля
disk size 1