Barum Polaris 5 – шини для української зими

Новини
news

В минулому році великою популярністю користувалися не тільки шини корейських, але і європейських виробників, таких як Continental і Barum, інші.

В минулому році великою популярністю користувалися не тільки шини корейських, але і європейських виробників, таких як Continental і Barum, інші.

І в цьому році більшість автомагазинів, які займаються автошинами, в числі яких і інтернет магазин Lester.ua, врахували цей момент при плануванні закупівель на зимовий сезон і в цьому році вже імпортували більшість популярних і якісних моделей.

Серед популярних моделей Barum хотілося б виділити нову модель, яка була випущена на початку 2018 року - це Barum Polaris 5 – чудові зимові шини для легкових автомобілів і позашляховиків, що відрізняються від попередньої моделі Barum Polaris 3 більш високими зчіпними властивостями на будь-яких типах дорожнього покриття. Практично всі шини, що випускаються під брендом Barum, як і модель Barum Polaris 5 зарекомендували себе як якісні, недорогі та зносостійкі шини середнього класу. 

Малюнок протектора цієї шини спрямований симетричний, продуманий таким чином, щоб забезпечувати максимально швидке виведення води і сніжної каші з плями контакту. До складу цієї гуми входить силіка нового покоління, за рахунок чого поліпшується еластичність гуми та її м'якість, що підвищує її фрикційні властивості.

Дана  відноситься до фрикційним нешипуемым моделям і при цьому володіє рядом переваг:

- впевнене управління в будь-яку зимову погоду;
- підвищений термін експлуатації;
- гарна поперечна і курсова стійкість;
- зменшений опір коченню, що забезпечує додаткову економію палива.

Дана шина має тривимірні ламелі, що забезпечує підвищений для обробки країв ефект і якісне зчеплення з будь-яким дорожнім покриттям, тому відсутність шипів не заважає даній шині добре вести себе на будь-якому дорожньому покритті при розгоні, входження в крутий поворот і при гальмуванні автомобіля.

Barum Polaris 5 – це високоякісні фрикційні шини нового покоління з оптимальною ціною і відмінними тягово-зчіпними характеристиками, які чудово підійдуть для умов експлуатації на дорогах України.