0800336241
search
закрыть
close basket
Корзина
Ваша корзина пуста

РІЧНІ ФІНАНСОВІ РЕЗУЛЬТАТИ ГРУПИ КОМПАНІЙ МІШЛЕН НА 31 ГРУДНЯ 2013 РОКУ

Советы
news

Жан-Домінік Сенар, Генеральний директор Групи Мішлен, зазначив: «Хороші результати Групи Мішлен в 2013 році, досягнуті в нерівній економічній обстановці, підтверджують нашу мету досягти показників, намічених у рамках амбіцій на 2015 рік». 

Мішлен підтримує свою прибутковість, що зберігає позитивний баланс між ціновою політикою та цінами на сировину. 

Жан-Домінік Сенар, Генеральний директор Групи Мішлен, зазначив: «Хороші результати Групи Мішлен в 2013 році, досягнуті в нерівній економічній обстановці, підтверджують нашу мету досягти показників, намічених у рамках амбіцій на 2015 рік». 

Очікується, що протягом 2014 року попит на шини повинен продовжувати рости досить швидко на нових ринках і скоротитися на зрілих ринках у відповідність з економічною ситуацією. 
У такій обстановці Мішлен зобов'язується збільшити обсяги продажу в середньому на 3% протягом року, що відповідає зростанню глобального шинного ринку. Досягнення даних результатів сприятимуть успішні запуски нових шин, таких як MICHELIN Premier All Season або шин гами MICHELIN X Multi, продовження впровадження преміальної стратегії, структурна міцність бізнес-напрямки з шин для спеціальної техніки, більш сильні позиції бренду MICHELIN, а також запуск виробництва на нових заводах Групи. 
Мішлен підтримує свою прибутковість, що зберігає позитивний баланс між ціновою політикою та цінами на сировину. Переваги від впровадження Конкурентного плану  повинні бути посилені зростанням чистих продажів. 
В результаті мета Групи Мішлен на 2014 рік – досягти більшого ніж 11% повернення на інвестиції і генерувати структурний потік вільних готівкових коштів, що перевищує 500 млн. євро, підтримуючи при цьому свій інвестиційний план у розмірі 2 млрд. євро.

Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником .

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Пояснення параметрів підбору диска
disk A

A - діаметр диска - діаметр диска в дюймах

disk B

B - Ширина колеса - відстань між захисними фланцями, в дюймах.

disk mount 4
4 отвори
disk mount 5
5 отворів
disk mount 6
6 отворів
Відстань між болтами

Цей параметр описує два значення. Перше - це кількість кріпильних отворів (залежить від конструкції втулки в автомобілі), друге - це діаметр кола, що проходить через центри отворів (в міліметрах) . Відстань 5х100 означає, що маточина має 5 отворів для кріплення, які утворюють колесо діаметром 100 мм .

disk center hole
Центральне отвір

Дозволяє кріпити диск на ступиці автомобіля. Діаметр центрального отвору виражається в міліметрах.

ET - виліт диска

відстань від площини кріплення диска до осі симетрії, виражене в міліметрах

ET
Приклад: Технічні параметри диска

6,00 - ширина диска у дюймах
15 - діаметр диска у дюймах
5 - кількість кріпильних отворів
112 - діаметр кола з кріпильними отворами
ET45 - виліт диска
СН 57.10 - діаметр центрального отвору

Де розмір диска?
На кожному диску
disk size 1
У керівництві по експлуатації автомобіля
disk size 1