0800336241
search
закрыть
close basket
Корзина
Ваша корзина пуста

Goodyear представив нову лінійку зимових шипованих шин для позашляховиків

Советы
news

Сьогодні, в Оре, Швеція, компанія Goodyear оголосила про початок виробництва новітніх шипованих шин UltraGrip Ice Arctic SUV. Вони розроблені з використанням передових технологій і призначені для експлуатації в суворих кліматичних умовах, для яких характерні найбільш холодні зими з середньою температурою від -15 до -20 °C. Підвищена кількість опадів і короткий світловий день в цих країнах зумовлюють високий рівень різного роду небезпек на дорогах, нерідко прихованих.

Завдяки технології Multicontrol Ice Technology, яка полягає у використанні інноваційних спрямованих шипів, широкої тильній стороні кожного шипа і оптимальному їх розташуванню, значно скорочує гальмівний шлях автомобіля. Оптимальний розподіл шипів підсилює зчеплення і зменшує рівень зовнішнього шуму при їзді.

Оскільки зима – це не тільки лід, при розробці шин UltraGrip Ice Arctic SUV фахівці компанії Goodyear врахували особливості доріг, покритих рихлим і талим снігом, оснастивши протектор спеціальними V-подібними канавками і ламелями для швидкого відводу води та снігу. Сильно засніжені дороги також не перешкода для нових шин завдяки динамічній плечовій зоні, очищає шини від снігу на рівні боковин, а також розширеним канавкам, що допомагає відводити сніг назовні. Ефективність гальмування на утрамбованій снігу забезпечується технологією Multicontrol Ice Technology, заснованої на покращує гальмування інноваційної формі шипів.

Глибокі канавки, зокрема, відповідають за відведення снігу і води з протектора, збільшуючи площу плями контакту шини з дорожнім полотном, в той час як нова силикосодержащая гумова суміш забезпечує ефективне гальмування на мокрому покритті завдяки високій тепловіддачі.

Випуск нової моделі Goodyear обґрунтований зростаючим попитом на шини для позашляховиків в даному регіоні, що, в свою чергу, обумовлено високим попитом на даний вид транспорту. Згідно з останніми даними Європейської асоціації виробників шин і каучуку (ETRMA), частка ринку позашляховиків в автомобільному секторі щорічно збільшуватиметься на 9% аж до 2016 року. Особливо високим буде попит на компактні кросовери і преміальні/повнорозмірні позашляховики. Отже, у зазначеному регіоні збільшиться потреба в якісних шин для позашляховиків, і Goodyear UltraGrip Ice Arctic SUV покликані задовольнити цей попит.

"Ми з гордістю представляємо шиповані шини для позашляховиків, беспечивающие відмінні робочі характеристики в мінливих зимових умовах: на дорогах, покритих талим снігом, після дощу, і на екстремальних, засніжених і зледенілих дорогах. Стійкість є ключовою вимогою безпеки для водіїв північних регіонів, і всі технології, реалізовані в нових шинах Goodyear UltraGrip Ice Arctic SUV, є результатом самовідданої праці та інноваційних розробок", говорить Фаб'єн Десаркон, маркетинг-менеджер департаменту зимових шин компанії Goodyear в Європі, на Близькому Сході і в Африці.

Шини Goodyear UltraGrip Ice Arctic SUV відповідають новому вимогу законодавств Швеції, Фінляндії і Норвегії , згідно з яким обмежується загальна кількість шипів на шині до 50 одиниць на метр колу кочення або може бути отриманий фінська сертифікат відповідності, який підтверджує, що шина не зношує дорожнє покриття більше, ніж встановлено у омологационных тестах по зносу дорожнього полотна. Шини Goodyear UltraGrip Ice Arctic SUV пройшли типові випробування та підтверджено фінським сертифікатом відповідності.

Шини Goodyear UltraGrip Ice Arctic SUV надійдуть у продаж в травні 2014 року і будуть доступні в 14 типорозмірах.

Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником .

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Пояснення параметрів підбору диска
disk A

A - діаметр диска - діаметр диска в дюймах

disk B

B - Ширина колеса - відстань між захисними фланцями, в дюймах.

disk mount 4
4 отвори
disk mount 5
5 отворів
disk mount 6
6 отворів
Відстань між болтами

Цей параметр описує два значення. Перше - це кількість кріпильних отворів (залежить від конструкції втулки в автомобілі), друге - це діаметр кола, що проходить через центри отворів (в міліметрах) . Відстань 5х100 означає, що маточина має 5 отворів для кріплення, які утворюють колесо діаметром 100 мм .

disk center hole
Центральне отвір

Дозволяє кріпити диск на ступиці автомобіля. Діаметр центрального отвору виражається в міліметрах.

ET - виліт диска

відстань від площини кріплення диска до осі симетрії, виражене в міліметрах

ET
Приклад: Технічні параметри диска

6,00 - ширина диска у дюймах
15 - діаметр диска у дюймах
5 - кількість кріпильних отворів
112 - діаметр кола з кріпильними отворами
ET45 - виліт диска
СН 57.10 - діаметр центрального отвору

Де розмір диска?
На кожному диску
disk size 1
У керівництві по експлуатації автомобіля
disk size 1