0800336241
search
закрыть
close basket
Корзина
Ваша корзина пуста

Готуємося до холодів заздалегідь: зимові шини Hankook W429 Winter I PIKE RS2

Советы
news

напередодні зимового сезону 2018/2019 корейська шинний бренд Hankook представив нову серію зимових шин - W429 Winter I Pike RS2.   Лінійний ряд i*Pike RS відрізняється від інших лінійок своєю універсальністю.

напередодні зимового сезону 2018/2019 корейська шинний бренд Hankook представив нову серію зимових шин - W429 Winter I Pike RS2.   Лінійний ряд i*Pike RS відрізняється від інших лінійок своєю універсальністю.

Конструктивні особливості Hankook W429 Winter I Pike RS2.

Нова модель Hankook W429 Winter I Pike RS2 має направлений рисунок протектора, в її розробці було прийнято рішення повернутися до класичного V-образним малюнком. Такий варіант забезпечує максимально швидку евакуацію проміжного шару з-під плями контакту.

Технологи вирішили рівномірно розподілити навантаження в зоні контакту, тому Hankook W429 Winter I Pike RS2 оснащена великими блоками, які забезпечують більш якісне зчеплення з дорогою,  покращуючи керованість автомобіля.

У бічній частині блоки протектора трохи менше, але при цьому вони забезпечують підвищене зчеплення на засніженій поверхні і підвищують поперечну стійкість (знижують ймовірність бокового заносу). Також ця модель має низький показник гучності протягом всього терміну використання, незалежно від зносу колеса.

Однією з основних відмінних рис включених в нові зимові шини Hankook W429 Winter I Pike RS2 є більша кількість ламелей, що забезпечує евакуацію води з плями контакту - це особливо важливо для доріг, покритих льодом. 

Частина ламелей розташованих по діагоналі під гострим кутом відносно осі колеса, покращують курсову стійкість на льоду і утрамбованій снігу.

Поперечні ламелі прискорюють відведення води або в основні дренажні канали шини Hankook W429 Winter I Pike RS2, тим самим  поліпшуючи зчеплення і регулюючи жорсткість блоків протектора.

Основний акцент при виробництві моделі HANKOOK W429 WINTER I PIKE RS2 зроблений на наступних характеристики:

  • прохідності по засніженій поверхні (пухкий сніг, снігова каша)
  • прохідності по льоду і утрамбованій снігу;
  • курсової стійкості;
  • маневреності;
  • тихохідність.                          

Щодо  моделі  HANKOOK W429 WINTER I PIKE RS2 завод намагався мінімізувати вартість шин, при цьому зберігши якість. Завод постарався зробити з шин даної моделі максимально кількість розмірів для практично всіх типів легкових автомобілів і позашляховиків і при цьому також врахував особливості Європейського ринку і України зокрема.

Наша компанія імпортує модель HANKOOK W429 WINTER I PIKE RS2 в Україну неошипованную, або як називають такі моделі - «під шип», так як наші зими не такі суворі, як це необхідно для шипованих моделей,  але при необхідності кожен автолюбитель може її ошипувати на будь-якому шиномонтажі у Вашому місті.

Якщо виникнуть питання з підбору шин Hankook Winter I*Pike RS2 W429, зателефонуйте нам в магазин Lester, і наші фахівці проведуть якісну технічну консультацію, або підберуть інші моделі гуми для Вашого автомобіля.

Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником .

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Пояснення параметрів підбору диска
disk A

A - діаметр диска - діаметр диска в дюймах

disk B

B - Ширина колеса - відстань між захисними фланцями, в дюймах.

disk mount 4
4 отвори
disk mount 5
5 отворів
disk mount 6
6 отворів
Відстань між болтами

Цей параметр описує два значення. Перше - це кількість кріпильних отворів (залежить від конструкції втулки в автомобілі), друге - це діаметр кола, що проходить через центри отворів (в міліметрах) . Відстань 5х100 означає, що маточина має 5 отворів для кріплення, які утворюють колесо діаметром 100 мм .

disk center hole
Центральне отвір

Дозволяє кріпити диск на ступиці автомобіля. Діаметр центрального отвору виражається в міліметрах.

ET - виліт диска

відстань від площини кріплення диска до осі симетрії, виражене в міліметрах

ET
Приклад: Технічні параметри диска

6,00 - ширина диска у дюймах
15 - діаметр диска у дюймах
5 - кількість кріпильних отворів
112 - діаметр кола з кріпильними отворами
ET45 - виліт диска
СН 57.10 - діаметр центрального отвору

Де розмір диска?
На кожному диску
disk size 1
У керівництві по експлуатації автомобіля
disk size 1