Готуємося до холодів заздалегідь: зимові шини Hankook W429 Winter I PIKE RS2

Новини
news

напередодні зимового сезону 2018/2019 корейська шинний бренд Hankook представив нову серію зимових шин - W429 Winter I Pike RS2.   Лінійний ряд i*Pike RS відрізняється від інших лінійок своєю універсальністю.

напередодні зимового сезону 2018/2019 корейська шинний бренд Hankook представив нову серію зимових шин - W429 Winter I Pike RS2.   Лінійний ряд i*Pike RS відрізняється від інших лінійок своєю універсальністю.

Конструктивні особливості Hankook W429 Winter I Pike RS2.

Нова модель Hankook W429 Winter I Pike RS2 має направлений рисунок протектора, в її розробці було прийнято рішення повернутися до класичного V-образним малюнком. Такий варіант забезпечує максимально швидку евакуацію проміжного шару з-під плями контакту.

Технологи вирішили рівномірно розподілити навантаження в зоні контакту, тому Hankook W429 Winter I Pike RS2 оснащена великими блоками, які забезпечують більш якісне зчеплення з дорогою,  покращуючи керованість автомобіля.

У бічній частині блоки протектора трохи менше, але при цьому вони забезпечують підвищене зчеплення на засніженій поверхні і підвищують поперечну стійкість (знижують ймовірність бокового заносу). Також ця модель має низький показник гучності протягом всього терміну використання, незалежно від зносу колеса.

Однією з основних відмінних рис включених в нові зимові шини Hankook W429 Winter I Pike RS2 є більша кількість ламелей, що забезпечує евакуацію води з плями контакту - це особливо важливо для доріг, покритих льодом. 

Частина ламелей розташованих по діагоналі під гострим кутом відносно осі колеса, покращують курсову стійкість на льоду і утрамбованій снігу.

Поперечні ламелі прискорюють відведення води або в основні дренажні канали шини Hankook W429 Winter I Pike RS2, тим самим  поліпшуючи зчеплення і регулюючи жорсткість блоків протектора.

Основний акцент при виробництві моделі HANKOOK W429 WINTER I PIKE RS2 зроблений на наступних характеристики:

  • прохідності по засніженій поверхні (пухкий сніг, снігова каша)
  • прохідності по льоду і утрамбованій снігу;
  • курсової стійкості;
  • маневреності;
  • тихохідність.                          

Щодо  моделі  HANKOOK W429 WINTER I PIKE RS2 завод намагався мінімізувати вартість шин, при цьому зберігши якість. Завод постарався зробити з шин даної моделі максимально кількість розмірів для практично всіх типів легкових автомобілів і позашляховиків і при цьому також врахував особливості Європейського ринку і України зокрема.

Наша компанія імпортує модель HANKOOK W429 WINTER I PIKE RS2 в Україну неошипованную, або як називають такі моделі - «під шип», так як наші зими не такі суворі, як це необхідно для шипованих моделей,  але при необхідності кожен автолюбитель може її ошипувати на будь-якому шиномонтажі у Вашому місті.

Якщо виникнуть питання з підбору шин Hankook Winter I*Pike RS2 W429, зателефонуйте нам в магазин Lester, і наші фахівці проведуть якісну технічну консультацію, або підберуть інші моделі гуми для Вашого автомобіля.