0800336241
search
закрыть
close basket
Корзина
Ваша корзина пуста

Hankook постачатиме шини для відомої міської транспортної компанії у Барселоні

Советы
news

Відомий у всьому світі завод автомобільних шин Hankook буде постачати свої шини для автобусів, які складають основу транспортної компанії Барселони — Transports Metropolitans de Barcelona (більше 1000 автобусів).

Відомий у всьому світі завод автомобільних шин Hankook буде постачати свої шини для автобусів, які складають основу транспортної компанії Барселони — Transports Metropolitans de Barcelona (більше 1000 автобусів). 

Основний розмір шин Hankook AU04+ SmartCity  для міських автобусів  від компанії Hankook буде 275/70R22.5. Дані вантажні шини спеціально розроблені для міського транспорту і призначені для міських автобусів з живленням від акумуляторних батарей. З причини того, що ці моделі автобусів важче з-за акумуляторних батарей (блоків накопичення енергії), на відміну від звичайних
автобусів, вони  володіють підвищеним індексом допустимого навантаження. Протектор моделі шин SmartCity AU04 підходить для експлуатації в зимових умовах без обмежень і маркований символом сніжинки (3PMSF).

Також дана модель підходить для міських автобусів з традиційними видами двигуна.

В день проведення зустрічі, присвяченій вищевказаною угодою, Мерседес Відаль Лаго, генеральний директор TMB, заявила:  «Для підтримки міського автобусного транспортного сполучення в Барселоні на найвищому рівні дуже значущим чинником є  бездоганне обслуговування нашого автопарку. В частині, що стосується шин, було особливо важливим знайти надійного партнера.  Тепер, коли ми співпрацюємо з Hankook, наші технічні фахівці і керівники цехів знайшли найбільш прийнятний варіант збільшення продуктивності нашого автопарку. У той же час ми оптимізували відповідні сукупні витрати на шини».


Хуан Рамон Перес, генеральний директор Grupo Soledad, додав: «Ми раді, що почали нове співробітництво з Hankook і TMB.  Як і ми, обидві компанії постійно інвестують у нові концепції в області мобільності, матеріали і виробничі об'єкти. Таким чином, угода чудово підкреслює нашу прихильність до впровадження екологічно безпечних транспортних рішень».


Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником.

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Пояснення параметрів підбору диска
disk A

A - діаметр диска - діаметр диска в дюймах

disk B

B - Ширина колеса - відстань між захисними фланцями, в дюймах.

disk mount 4
4 отвори
disk mount 5
5 отворів
disk mount 6
6 отворів
Відстань між болтами

Цей параметр описує два значення. Перше - це кількість кріпильних отворів (залежить від конструкції втулки в автомобілі), друге - це діаметр кола, що проходить через центри отворів (в міліметрах) . Відстань 5х100 означає, що маточина має 5 отворів для кріплення, які утворюють колесо діаметром 100 мм .

disk center hole
Центральне отвір

Дозволяє кріпити диск на ступиці автомобіля. Діаметр центрального отвору виражається в міліметрах.

ET - виліт диска

відстань від площини кріплення диска до осі симетрії, виражене в міліметрах

ET
Приклад: Технічні параметри диска

6,00 - ширина диска у дюймах
15 - діаметр диска у дюймах
5 - кількість кріпильних отворів
112 - діаметр кола з кріпильними отворами
ET45 - виліт диска
СН 57.10 - діаметр центрального отвору

Де розмір диска?
На кожному диску
disk size 1
У керівництві по експлуатації автомобіля
disk size 1