Hankook постачатиме шини для відомої міської транспортної компанії у Барселоні

Новини
news

Відомий у всьому світі завод автомобільних шин Hankook буде постачати свої шини для автобусів, які складають основу транспортної компанії Барселони — Transports Metropolitans de Barcelona (більше 1000 автобусів).

Відомий у всьому світі завод автомобільних шин Hankook буде постачати свої шини для автобусів, які складають основу транспортної компанії Барселони — Transports Metropolitans de Barcelona (більше 1000 автобусів). 

Основний розмір шин Hankook AU04+ SmartCity  для міських автобусів  від компанії Hankook буде 275/70R22.5. Дані вантажні шини спеціально розроблені для міського транспорту і призначені для міських автобусів з живленням від акумуляторних батарей. З причини того, що ці моделі автобусів важче з-за акумуляторних батарей (блоків накопичення енергії), на відміну від звичайних
автобусів, вони  володіють підвищеним індексом допустимого навантаження. Протектор моделі шин SmartCity AU04 підходить для експлуатації в зимових умовах без обмежень і маркований символом сніжинки (3PMSF).

Також дана модель підходить для міських автобусів з традиційними видами двигуна.

В день проведення зустрічі, присвяченій вищевказаною угодою, Мерседес Відаль Лаго, генеральний директор TMB, заявила:  «Для підтримки міського автобусного транспортного сполучення в Барселоні на найвищому рівні дуже значущим чинником є  бездоганне обслуговування нашого автопарку. В частині, що стосується шин, було особливо важливим знайти надійного партнера.  Тепер, коли ми співпрацюємо з Hankook, наші технічні фахівці і керівники цехів знайшли найбільш прийнятний варіант збільшення продуктивності нашого автопарку. У той же час ми оптимізували відповідні сукупні витрати на шини».


Хуан Рамон Перес, генеральний директор Grupo Soledad, додав: «Ми раді, що почали нове співробітництво з Hankook і TMB.  Як і ми, обидві компанії постійно інвестують у нові концепції в області мобільності, матеріали і виробничі об'єкти. Таким чином, угода чудово підкреслює нашу прихильність до впровадження екологічно безпечних транспортних рішень».