Hankook – шостий за величиною виробник шин

Новини
news

Hankook посів шосте місце у світі за обсягом продажів шин.

За підсумками 2013 року Hankook піднялася на одну сходинку в рейтингу найбільших світових шинних компаній, зайнявши в цьому топі шосте місце.

Незважаючи на те, що Sumitomo в минулому році на 10% збільшила свої продажі в ієнах, курс японської валюти впав по відношенню до євро на 19% (на 16,5% по відношенню до долара), в той час як курс корейської вони майже не змінився – мінус 3,7%. З цієї причини в новому рейтингу, опублікованому німецьким виданням Neue Reifenzeitung, компанія Sumitomo опустилася в рейтингу на одне місце, пропустивши вперед Hankook. У 2013 році виручка корейців від продажу шин була на 100 мільйонів євро більше.

На першому місці в рейтингу японська компанія Bridgestone, на другому місці міцно тримається Michelin, а третій світовий виробник шин — Goodyear. На четвертому і п'ятому місцях — німецький концерн Continental і італійська компанія Pirelli, спонсор гонок Формули-1. На восьмому місці знаходиться японська компанія Yokohama, на дев'ятому — Maxxis, а замикає десятку американська Cooper Tires.