Компанія Hankook стане офіційним спонсором Ліги Європи УЄФА

Новини
news

Hankook став офіційним спонсором ключового футбольного чемпіонату Європи.

– Преміальний виробник шин Hankook з радістю повідомляє про те, що компанія стане офіційним спонсором Ліги Європи УЄФА 2012-2015 років. Нове партнерство - черговий етап маркетингової стратегії стійкого підвищення впізнаваності бренду, найбільш значима для компанії ініціатива в Європі, яка зміцнить і без того давню залученість компанії Hankook в європейський футбол.

Hankook отримає можливість широко представити бренд в рамках змагань, користуючись такими можливостями як рекламні стенди по периметру стадіонів, медійні заставки під час коротких інтерв'ю, а також буде представлений в ході офіційних прес-конференцій УЄФА. Змагання збирають широку аудиторію глядачів і телеглядачів - не тільки в Європі, але і у всьому світі.

«Ми дуже вдячні нашим новим партнерством з Лігою Європи УЄФА. Футбольне спонсорство є складовою частиною нашої маркетингової стратегії в Європі. Емоційність у футболі ідеально збігається з девізом нашої компанії «Driving Emotion», - пояснює Хі-Се Ан, віце-президент департаменту маркетингу Hankook Tire Europe. «Ми раді підтримати Лігу Європи УЄФА, один з найскладніших і вкрай емоційних змагань в міжнародному футболі. Ця унікальна платформа для закріплення нашого довгострокового участі в якості партнера європейського футболу, це прекрасна можливість для посилення впізнаваності бренду, особливо в преміальному сегменті».

«Ліга Європи УЄФА - найбільша європейська клубне змагання, славиться безліччю талановитих міжнародних гравців і клубів високого рівня з усієї Європи. Ми раді вітати виробника шин Hankook, ще один глобальний бренд в сім'ї Ліги Європи УЄФА. Hankook відомий свої преміальною якістю, особливо у сфері виробництва високотехнологічних шин. Ми з нетерпінням чекаємо моменту, коли зможемо об'єднати свої зусилля з Hankook для освітлення змагання та залучення вболівальників», - додає генеральний директор UEFA Events SA Девід Тейлор.