0800336241
search
закрыть
close basket
Корзина
Ваша корзина пуста

Компанія Hankook стане офіційним спонсором Ліги Європи УЄФА

Советы
news

Hankook став офіційним спонсором ключового футбольного чемпіонату Європи.

– Преміальний виробник шин Hankook з радістю повідомляє про те, що компанія стане офіційним спонсором Ліги Європи УЄФА 2012-2015 років. Нове партнерство - черговий етап маркетингової стратегії стійкого підвищення впізнаваності бренду, найбільш значима для компанії ініціатива в Європі, яка зміцнить і без того давню залученість компанії Hankook в європейський футбол.

Hankook отримає можливість широко представити бренд в рамках змагань, користуючись такими можливостями як рекламні стенди по периметру стадіонів, медійні заставки під час коротких інтерв'ю, а також буде представлений в ході офіційних прес-конференцій УЄФА. Змагання збирають широку аудиторію глядачів і телеглядачів - не тільки в Європі, але і у всьому світі.

«Ми дуже вдячні нашим новим партнерством з Лігою Європи УЄФА. Футбольне спонсорство є складовою частиною нашої маркетингової стратегії в Європі. Емоційність у футболі ідеально збігається з девізом нашої компанії «Driving Emotion», - пояснює Хі-Се Ан, віце-президент департаменту маркетингу Hankook Tire Europe. «Ми раді підтримати Лігу Європи УЄФА, один з найскладніших і вкрай емоційних змагань в міжнародному футболі. Ця унікальна платформа для закріплення нашого довгострокового участі в якості партнера європейського футболу, це прекрасна можливість для посилення впізнаваності бренду, особливо в преміальному сегменті».

«Ліга Європи УЄФА - найбільша європейська клубне змагання, славиться безліччю талановитих міжнародних гравців і клубів високого рівня з усієї Європи. Ми раді вітати виробника шин Hankook, ще один глобальний бренд в сім'ї Ліги Європи УЄФА. Hankook відомий свої преміальною якістю, особливо у сфері виробництва високотехнологічних шин. Ми з нетерпінням чекаємо моменту, коли зможемо об'єднати свої зусилля з Hankook для освітлення змагання та залучення вболівальників», - додає генеральний директор UEFA Events SA Девід Тейлор.

Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником .

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Пояснення параметрів підбору диска
disk A

A - діаметр диска - діаметр диска в дюймах

disk B

B - Ширина колеса - відстань між захисними фланцями, в дюймах.

disk mount 4
4 отвори
disk mount 5
5 отворів
disk mount 6
6 отворів
Відстань між болтами

Цей параметр описує два значення. Перше - це кількість кріпильних отворів (залежить від конструкції втулки в автомобілі), друге - це діаметр кола, що проходить через центри отворів (в міліметрах) . Відстань 5х100 означає, що маточина має 5 отворів для кріплення, які утворюють колесо діаметром 100 мм .

disk center hole
Центральне отвір

Дозволяє кріпити диск на ступиці автомобіля. Діаметр центрального отвору виражається в міліметрах.

ET - виліт диска

відстань від площини кріплення диска до осі симетрії, виражене в міліметрах

ET
Приклад: Технічні параметри диска

6,00 - ширина диска у дюймах
15 - діаметр диска у дюймах
5 - кількість кріпильних отворів
112 - діаметр кола з кріпильними отворами
ET45 - виліт диска
СН 57.10 - діаметр центрального отвору

Де розмір диска?
На кожному диску
disk size 1
У керівництві по експлуатації автомобіля
disk size 1