Найбільший імпортер шин в Україні припиняє продаж автогуми російського виробництва

Новини
news

Команда відомого в Україні інтернет-магазину шин Lester вирішила відмовитися від поставок російського виробництва автогуми. Своє рішення компанія називає протестом проти диверсій окупантів і відмовою підтримувати економіку російської держави.

лестерКоманда Lester.ua ухвалила рішення не залишатися байдужою до подій в Криму і на Сході України. Керівництво компанії різко засуджує дії російського уряду і відмовляється підтримувати виробників РФ.

Слідом за бойкотуванням продукції РФ по всій країні, найбільший імпортер шин в Україні також відмовляється поставляти авторезину російського виробництва. Адже частина податків, сплачених російськими виробниками в казну РФ, як відомо, йде на підтримку дій російської армії в Україні. Оголошуючи бойкот товарам Російської Федерації, українські підприємці висловлюють протест диверсіям загарбників і військових дій на території України.

Lester.ua припиняє постачання шин наступних російських виробників:

  • КАМА — ВАТ «Нижнекамскшина»
  • CORDIANT — ВАТ «Кордиант»
  • NOKIAN — ТОВ «Нокіан Шина»
  • AMTEL — ВАТ ШК «Амтел-Поволжье», ТОВ «Амтел-Черноземье», ВАТ ШК «Амтел-Поволжье» група «Амтел-Фредештайн»
  • ВОЛТАЙР — ВАТ «Волтайр»

Російські автошини зарекомендували себе як продукт гідного співвідношення ціна-якість. Однак в умовах дестабілізованого російськими організованими групами ситуації в Україні припинення поставок російських товарів, зокрема шин, є цілком виправданим і підтримане багатьма українськими автомобілістами.

Керівник інтернет-магазину Lester.ua Станіслав Самбірський так прокоментував рішення компанії:

«Ми впевнені, що здоровий глузд переможе. Жодному політичному лідерові не вдасться посварити наші народи. Українці і росіяни дружили і співпрацювали у світі і благополуччя, підтримували виробників сусідніх держав. Але в нинішній ситуації ми, українці, не можемо підтримувати платників податків російського держави, що вчинила напад на Україну. Це справедливо».

Як заявило керівництва проекту Lester.ua, постачання автогуми з РФ будуть відновлені після деескалації і нормалізації відносин між двома державами.