0800336241
search
закрыть
close basket
Корзина
Ваша корзина пуста

Літні шини вже у продажу. Широкий асортимент вас приємно здивує!

Советы
news

Відділ маркетингу нашої компанії Lester.ua постійно вивчає відгуки і побажання покупців на ринку України  і відстежує популярні і якісні новинки світового ринку автомобільних шин.

Відділ маркетингу нашої компанії Lester.ua постійно вивчає відгуки і побажання покупців на ринку України  і відстежує популярні і якісні новинки світового ринку автомобільних шин. Виходячи з побажань та відгуків наших покупців літній сезон 2018 року інтернет магазин Lester.ua продовжив і збільшив імпорт автомобільних шин з Кореї - ТМ Hankook і суббренду заводу Hankook з Індонезії – ТМ Laufenn. Шини Hankook моделей K425, До 117 і К125 і моделі ТМ

Laufenn LK01 і LK41 зарекомендували себе, як шини з високим ступенем зносостійкості і рівнем комфорту водіння на дорогах України і країнах СНД. 

0k1

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 

 

 

 

 

 

 

 

 

Покришки Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 призначені для різнотипних автомобілів. Чудові характеристики дають можливість застосовувати їх на стандартних невибагливих легкових автомобілях і на більш вимогливих спроткарах. Асиметричний направлений рисунок протектора цих шин - створює чудову курсову і поперечну стійкість, що виявляється особливо виразно на крутих поворотах і на високих швидкостях.

00k12Hankook Ventus V12 evo2 K120

 

 

 

 

 

 

 


Літні шини Hankook Ventus V12 evo2 K120 радують ринок України своєю якістю, надійністю і високим експлуатаційним характеристикам на будь-якій дорозі.  У цих шинах зведено до мінімуму ймовірність аквапланування з-за особливостей дренажної системи, яка представлена мережею великих і дрібних каналів. Малюнок протектора Hankook Ventus V12 evo2 K120 спрямованого типу забезпечує підвищений комфорт і безпеку руху а нові компоненти, що входять до складу матеріалу покришки, дозволили підвищити їх міцність і надійність.

00kHankook Ventus Prime3 K125

 

 

 

 

 

 

 

 


Шини Hankook Ventus Prime 3 K125 – літня гума для легкових автомобілів для різного типу дорожніх покриттів . Модель відрізняється доступною ціною і високими зчіпними характеристиками на мокрій дорозі і на сухому асфальті, стійкістю до зносу і пошкоджень, а також низьким опором коченню - звідси економія палива. Покришки забезпечують автомобілю безпечне і комфортне пересування в будь-яку погоду, а також стійкість на поворотах і високих швидкостях.

402Напкоок Kinergy Eco K425

 

 

 

 

 

 

 


Шини Напкоок Kinergy Eco K425 - вдосконалена покришка, відрізняється підвищеним рівнем стійкості і керованості.  Однією з відмінних рис новинки є наявність індексу Eco, що підтверджує екологічність моделі та її відповідність до вимог європейських доріг. Шини Напкоок Kinergy Eco K425 відрізняються підвищеним рівнем комфорту не тільки з точки зору експлуатаційних властивостей, а і з боку гучності - це пов'язано з особливим, оптимізованим малюнком протектора. 

0LK01Laufenn LK01 S Fit EQ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Літні шини Hankook Laufenn LK01 S Fit EQ – це гарантія комфортного і безпечного пересування з економічною витратою палива. Компанія Laufenn є суббрендом відомого виробника Hankook. Головні достоїнства гуми марки LK01 S Fit EQ:
1. Чудові показники зчеплення на сухому і мокрому асфальті;
2. Підвищений термін служби покришки;
3. Низький рівень шуму при будь-якій швидкості і дорожньому покритті
4. Екологічне виробництво шин;
5. Низький рівень аквапланування і інтенсивний відвід води.

LKLaufenn LK41 G Fit EQ

 

 

 

 

 

 

 

 

Laufenn LK41 G Fit EQ - лентие шини, які забезпечать комфортну їзду на сухій і мокрій дорозі і безпека при будь-яких швидкостях автомобіля. Дочірня компанія Laufenn є подбрендом відомого виробника Hankook.  У конструкції даної шини виробники використовують інноваційні технології преміум – класу - це основне правило головного виробника - заводу Hankook - тому шини торгової марки Laufenn володіють прекрасними експлуатаційними показниками.
Основні переваги:
1. Склад резиносмеси дозволяє використовувати шини при будь-яких кліматичних умовах.
2. Унікальний малюнок протектора забезпечує стабільність і хорошу керованість.
3. Низький рівень шуму
4. Підвищений термін експлуатації

Фахівці магазину Lester ua допоможуть Вам з правильним вибором і порадять оптимальний варіант! 

Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником .

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Пояснення параметрів підбору диска
disk A

A - діаметр диска - діаметр диска в дюймах

disk B

B - Ширина колеса - відстань між захисними фланцями, в дюймах.

disk mount 4
4 отвори
disk mount 5
5 отворів
disk mount 6
6 отворів
Відстань між болтами

Цей параметр описує два значення. Перше - це кількість кріпильних отворів (залежить від конструкції втулки в автомобілі), друге - це діаметр кола, що проходить через центри отворів (в міліметрах) . Відстань 5х100 означає, що маточина має 5 отворів для кріплення, які утворюють колесо діаметром 100 мм .

disk center hole
Центральне отвір

Дозволяє кріпити диск на ступиці автомобіля. Діаметр центрального отвору виражається в міліметрах.

ET - виліт диска

відстань від площини кріплення диска до осі симетрії, виражене в міліметрах

ET
Приклад: Технічні параметри диска

6,00 - ширина диска у дюймах
15 - діаметр диска у дюймах
5 - кількість кріпильних отворів
112 - діаметр кола з кріпильними отворами
ET45 - виліт диска
СН 57.10 - діаметр центрального отвору

Де розмір диска?
На кожному диску
disk size 1
У керівництві по експлуатації автомобіля
disk size 1