0800336241
search
закрыть
close basket
Корзина
Ваша корзина пуста

Розпродаж літніх шин Hankook лінійки Kinergy

Советы
news

Літні шини Hankook лінійки Kinergy являють собою поєднання ефективності, комфорту і безпеки. 

Літні шини Hankook лінійки Kinergy являють собою поєднання ефективності, комфорту і безпеки. Цим шинам вже вкотре вдалося здобути вражаючу перемогу у тестах в які увійшли моделі понад 30 брендів.

Назва Kinergy розшифровується як Kinetic Energy, тобто кінетична енергія (від грец. kinesis = рух). Вона відповідає зусиллю, яке необхідно затратити, щоб привести в рух об'єкт (у даному випадку автомобіль), який знаходиться в стані спокою. У нових шин Hankook потрібно набагато менше такого зусиль, ніж у звичайних шин цього ж рівня. Індекс ECO позначає одночасно і Ecology - високий рівень екологічності та Economy - економічність витрати палива . Завдяки високим експлуатаційним властивостям перші моделі шин Kinergy Eco, які були представлені ще в 2011 році, отримали високі оцінки незалежних міжнародних експертів. 

Лінійка Kinergy Eco представляє літні шини, призначені в основному для автомобілів середнього класу, але при цьому не забутий і преміум сегмент . Зважаючи на перспективи щодо використання електромобілів, яка розвивається за рахунок зростання урбанізації,  компанія вважає цей напрям дуже перспективним і враховує це при розробці своїх шин. Крім економічності, шини лінійки Kinergy Eco відрізняються високими гальмівними характеристиками, низьким рівнем шуму,  хорошими тяговими якостями.

1

Крім шин для легкового транспорту,  Hankook розширює лінійку шин для вантажних автомобілів і спецтехніки а також впроваджує нові технології в розробку всіх своїх продуктів, щоб відповідати найсучаснішим вимогам автомобільного ринку. 

Новинки і вже зарекомендували себе моделі шин Hankook ви можете знайти в інтернет магазині Lester.ua , який є офіційним представником даного бренду в Україні.

 

 

Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником .

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Пояснення параметрів підбору диска
disk A

A - діаметр диска - діаметр диска в дюймах

disk B

B - Ширина колеса - відстань між захисними фланцями, в дюймах.

disk mount 4
4 отвори
disk mount 5
5 отворів
disk mount 6
6 отворів
Відстань між болтами

Цей параметр описує два значення. Перше - це кількість кріпильних отворів (залежить від конструкції втулки в автомобілі), друге - це діаметр кола, що проходить через центри отворів (в міліметрах) . Відстань 5х100 означає, що маточина має 5 отворів для кріплення, які утворюють колесо діаметром 100 мм .

disk center hole
Центральне отвір

Дозволяє кріпити диск на ступиці автомобіля. Діаметр центрального отвору виражається в міліметрах.

ET - виліт диска

відстань від площини кріплення диска до осі симетрії, виражене в міліметрах

ET
Приклад: Технічні параметри диска

6,00 - ширина диска у дюймах
15 - діаметр диска у дюймах
5 - кількість кріпильних отворів
112 - діаметр кола з кріпильними отворами
ET45 - виліт диска
СН 57.10 - діаметр центрального отвору

Де розмір диска?
На кожному диску
disk size 1
У керівництві по експлуатації автомобіля
disk size 1