Розпродаж літніх шин Hankook лінійки Kinergy

Новини
news

Літні шини Hankook лінійки Kinergy являють собою поєднання ефективності, комфорту і безпеки. 

Літні шини Hankook лінійки Kinergy являють собою поєднання ефективності, комфорту і безпеки. Цим шинам вже вкотре вдалося здобути вражаючу перемогу у тестах в які увійшли моделі понад 30 брендів.

Назва Kinergy розшифровується як Kinetic Energy, тобто кінетична енергія (від грец. kinesis = рух). Вона відповідає зусиллю, яке необхідно затратити, щоб привести в рух об'єкт (у даному випадку автомобіль), який знаходиться в стані спокою. У нових шин Hankook потрібно набагато менше такого зусиль, ніж у звичайних шин цього ж рівня. Індекс ECO позначає одночасно і Ecology - високий рівень екологічності та Economy - економічність витрати палива . Завдяки високим експлуатаційним властивостям перші моделі шин Kinergy Eco, які були представлені ще в 2011 році, отримали високі оцінки незалежних міжнародних експертів. 

Лінійка Kinergy Eco представляє літні шини, призначені в основному для автомобілів середнього класу, але при цьому не забутий і преміум сегмент . Зважаючи на перспективи щодо використання електромобілів, яка розвивається за рахунок зростання урбанізації,  компанія вважає цей напрям дуже перспективним і враховує це при розробці своїх шин. Крім економічності, шини лінійки Kinergy Eco відрізняються високими гальмівними характеристиками, низьким рівнем шуму,  хорошими тяговими якостями.

1

Крім шин для легкового транспорту,  Hankook розширює лінійку шин для вантажних автомобілів і спецтехніки а також впроваджує нові технології в розробку всіх своїх продуктів, щоб відповідати найсучаснішим вимогам автомобільного ринку. 

Новинки і вже зарекомендували себе моделі шин Hankook ви можете знайти в інтернет магазині Lester.ua , який є офіційним представником даного бренду в Україні.