Шини LAUFENN - надійність, комфорт і низька ціна!

Новини
news

 Наша компанія Lester почала імпортувати шини такого відомого бренду у світі, як LAUFENN. Він є одним з підрозділів компанії Hankook Tire.

Наша компанія Lester почала імпортувати шини такого відомого виробника в світі, як LAUFENN. Він є одним з підрозділів компанії Hankook Tire. Бренд надає своїм покупцям якісні характеристики шин і їх надійність.

При створенні нового бренду автошин компанія Hankook використовувала тільки сучасне обладнання і залучила для розробки і моделювання найбільш досвідчених фахівців. Для виробництва був підібраний інший підхід, який сприяв отримання шин високої якості. У підсумку, покупець має можливість перевірити прекрасне корейське якість гуми LAUFENN за дуже низькою ціною.

Шини були випущені практично для всіх сегментів шинного ринку. Маркетологи передбачили всі клітинки та сегменти світового ринку, в т. ч. ринку України.
На даний момент Lester імпортує такі відомі літні моделі як S FIT – які відрізняються своїми швидкісними характеристиками і комфортом при управлінні автомобілем G FIT - прекрасно адаптовані під різні стилі водіння і модель для комерційного транспорту X FIT.