0800336241
search
закрыть
close basket
Корзина
Ваша корзина пуста

Вибрати зимові шини просто!

Советы
news

На термометрі за вікном  +5, +7, а це значить  - час вибирати зимову гуму. Зробити правильний вибір і не помилитися досить складно. Адже ця покупка досить дорога, a хочеться бути впевненим у надійності зчіпних властивостей і загальному рівні комфорту купується шини. Та й об'єктивного способу вибору зимової гуми поки не придумали.

На термометрі за вікном  +5, +7, а це значить  - час вибирати зимову гуму. Зробити правильний вибір і не помилитися досить складно. Адже ця покупка досить дорога, a хочеться бути впевненим у надійності зчіпних властивостей і загальному рівні комфорту купується шини. Та й об'єктивного способу вибору зимової гуми поки не придумали.

Можливо, наші поради допоможуть вам визначитися c маркою зимових шин і полегшити ваші страждання і сумніви при  виборі зимової гуми.

1. доведеться Міняти всі чотири покришки (або колеса). Деякі думають, що достатньо встановити лише 2 колеса, на ведучий міст, намагаючись тим самим трохи заощадити. Це дуже небезпечна помилка! Оскільки гальмують властивості y коліс виходять різні, то це призводить до істотного збільшення гальмівного шляху, що подвійно небезпечно на зимовій дорозі c поганим зчепленням, особливо при ожеледі.

2. Шиповану чи зимову нешиповану гуму ставити? Для того, щоб визначитися з цим, давайте згадаємо, для чого встановлюється шип в шину. Для того, що б розбивати тонку крижану скоринку або сніговий наст. B умовах чистого вимороженого асфальту – від шипів користі не багато. Так що ставити шипи чи ні – визначайтеся самі, виходячи з того, якими дорогами ви їздите.

3. Розмір зимових шин повинен бути не більше штатного розміру гуми і навіть треба прагнути до їх зменшення на один розмір.

4. Суть зимової шини полягає в тому, що вона виготовлена зі спеціальної гуми, більш еластичною, ніж літня чи всесезонка. Це дозволяє їй залишатися більш м'якою на морозі і зберігати як свої амортизуючі властивості, так і створювати хороше зчеплення c дорогою. Крім того, протектор зимової шини набагато більший, ніж y річною. При виборі зимової гуми вибирайте той, що вам більше підійде. Якщо ви практикуєте здебільшого їзду по асфальту - беріть з більш дрібним малюнком протектора, y нього менший опір коченню на твердому покритті і витрата пального не зросте. Якщо ж ви любите підняти цілину на снігових просторах - беріть найбільш великий, c розбіжним малюнком (як y трактора), що б він не забивався швидко снігом.

5. Який бренд вибрати і яку марку? Ринок диктує свої умови і будь-відомий виробник якщо і випускає зимову гуму, то робить це, як правило, якісно. Тому великої різниці між відомими брендами, по суті, немає. Bce вони приблизно однаково гарні (чи погані). Відмінність лише в нюансах. Які то краще поводяться на мерзлому асфальті, які на льоду, інші – на снігу… Навіть якщо ви перечитаєте 100 форумів в інтернет, істини ви все одно не знайдете, так як кожен водій має свій стиль водіння, власний автомобіль, свої умови водіння. Тому не мучте себе і інших питаннями «що ж мені купити». Поки ви не купите хоча б 1 комплект, ви не побачите різниці, між зимовою і літньою гумою. A поки не купите другий - не зможете порівняти.

6. І наостанок. Для підбору Вас цікавить шини краще проконсультуватися з фахівцем. Озвучте йому основні умови експлуатації гуми  (місто /траса/бездоріжжя), розкажіть яке у Вас, в основному, покриття взимку (сніг, лід або їх відсутність), який швидкісний режим Ви віддаєте перевагу. Фахівці магазину Lester ua допоможуть Вам з правильним вибором і порадять оптимальний варіант! 

Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником .

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Пояснення параметрів підбору диска
disk A

A - діаметр диска - діаметр диска в дюймах

disk B

B - Ширина колеса - відстань між захисними фланцями, в дюймах.

disk mount 4
4 отвори
disk mount 5
5 отворів
disk mount 6
6 отворів
Відстань між болтами

Цей параметр описує два значення. Перше - це кількість кріпильних отворів (залежить від конструкції втулки в автомобілі), друге - це діаметр кола, що проходить через центри отворів (в міліметрах) . Відстань 5х100 означає, що маточина має 5 отворів для кріплення, які утворюють колесо діаметром 100 мм .

disk center hole
Центральне отвір

Дозволяє кріпити диск на ступиці автомобіля. Діаметр центрального отвору виражається в міліметрах.

ET - виліт диска

відстань від площини кріплення диска до осі симетрії, виражене в міліметрах

ET
Приклад: Технічні параметри диска

6,00 - ширина диска у дюймах
15 - діаметр диска у дюймах
5 - кількість кріпильних отворів
112 - діаметр кола з кріпильними отворами
ET45 - виліт диска
СН 57.10 - діаметр центрального отвору

Де розмір диска?
На кожному диску
disk size 1
У керівництві по експлуатації автомобіля
disk size 1