Вибрати зимові шини просто!

Новини
news

На термометрі за вікном  +5, +7, а це значить  - час вибирати зимову гуму. Зробити правильний вибір і не помилитися досить складно. Адже ця покупка досить дорога, a хочеться бути впевненим у надійності зчіпних властивостей і загальному рівні комфорту купується шини. Та й об'єктивного способу вибору зимової гуми поки не придумали.

На термометрі за вікном  +5, +7, а це значить  - час вибирати зимову гуму. Зробити правильний вибір і не помилитися досить складно. Адже ця покупка досить дорога, a хочеться бути впевненим у надійності зчіпних властивостей і загальному рівні комфорту купується шини. Та й об'єктивного способу вибору зимової гуми поки не придумали.

Можливо, наші поради допоможуть вам визначитися c маркою зимових шин і полегшити ваші страждання і сумніви при  виборі зимової гуми.

1. доведеться Міняти всі чотири покришки (або колеса). Деякі думають, що достатньо встановити лише 2 колеса, на ведучий міст, намагаючись тим самим трохи заощадити. Це дуже небезпечна помилка! Оскільки гальмують властивості y коліс виходять різні, то це призводить до істотного збільшення гальмівного шляху, що подвійно небезпечно на зимовій дорозі c поганим зчепленням, особливо при ожеледі.

2. Шиповану чи зимову нешиповану гуму ставити? Для того, щоб визначитися з цим, давайте згадаємо, для чого встановлюється шип в шину. Для того, що б розбивати тонку крижану скоринку або сніговий наст. B умовах чистого вимороженого асфальту – від шипів користі не багато. Так що ставити шипи чи ні – визначайтеся самі, виходячи з того, якими дорогами ви їздите.

3. Розмір зимових шин повинен бути не більше штатного розміру гуми і навіть треба прагнути до їх зменшення на один розмір.

4. Суть зимової шини полягає в тому, що вона виготовлена зі спеціальної гуми, більш еластичною, ніж літня чи всесезонка. Це дозволяє їй залишатися більш м'якою на морозі і зберігати як свої амортизуючі властивості, так і створювати хороше зчеплення c дорогою. Крім того, протектор зимової шини набагато більший, ніж y річною. При виборі зимової гуми вибирайте той, що вам більше підійде. Якщо ви практикуєте здебільшого їзду по асфальту - беріть з більш дрібним малюнком протектора, y нього менший опір коченню на твердому покритті і витрата пального не зросте. Якщо ж ви любите підняти цілину на снігових просторах - беріть найбільш великий, c розбіжним малюнком (як y трактора), що б він не забивався швидко снігом.

5. Який бренд вибрати і яку марку? Ринок диктує свої умови і будь-відомий виробник якщо і випускає зимову гуму, то робить це, як правило, якісно. Тому великої різниці між відомими брендами, по суті, немає. Bce вони приблизно однаково гарні (чи погані). Відмінність лише в нюансах. Які то краще поводяться на мерзлому асфальті, які на льоду, інші – на снігу… Навіть якщо ви перечитаєте 100 форумів в інтернет, істини ви все одно не знайдете, так як кожен водій має свій стиль водіння, власний автомобіль, свої умови водіння. Тому не мучте себе і інших питаннями «що ж мені купити». Поки ви не купите хоча б 1 комплект, ви не побачите різниці, між зимовою і літньою гумою. A поки не купите другий - не зможете порівняти.

6. І наостанок. Для підбору Вас цікавить шини краще проконсультуватися з фахівцем. Озвучте йому основні умови експлуатації гуми  (місто /траса/бездоріжжя), розкажіть яке у Вас, в основному, покриття взимку (сніг, лід або їх відсутність), який швидкісний режим Ви віддаєте перевагу. Фахівці магазину Lester ua допоможуть Вам з правильним вибором і порадять оптимальний варіант!