Зима з Hankook

Новини
news

Асортимент Lester.ua поповнився двома новими моделями покришок південнокорейського бренду Hankook. Це моделі W 452 і W 310.

W 452 – це вдосконалені шини бренду Hankook. У цій моделі поліпшені характеристики тягового зусилля на снігу, стійкість, зчеплення в складних дорожніх умовах. Протектор має рисунок «ялиночки» з широкими канавками. Це буде дуже до речі при льоду і сніжно-грязьовий «каші». Шина м'яка, що дозволить їй витримати найлютіший мороз.

 lester

W 310, незалежно від виду дорожнього покриття, ведуть себе добре. Покришки запобігають занос авто при різкому гальмуванні. Протектор має асиметричний малюнок. Оптимізовані кути підвищують зчеплення на сухих і мокрих дорожніх поверхнях. Завдяки 3D ламелям, шини зберігають форму в умовах суворої зими і великій кількості опадів. Кремнесодержащая структура покришок запобігає швидкий знос. Інновація «кігті ведмедя» сприяють звільненню кожної лінії протектора від снігу та бруду. Завдяки вмонтованому металевого кільцю їзда стає безшумно і без вібрації.

 lerster

Це надійні зимові шини для легкових автомобілів. Обидві моделі представлені без шипів.