Огляд літніх шин Hankook Optimo K715

Поради
news

На дворі весна! Саме час «перевзути» авто!

На вулиці весна! Саме час «перевзути» авто!

Hankook Optimo K 715 - літні шини для легкових автомобілів з надійним захистом від аквапланування. Вони зарекомендували себе як зносостійкі, екологічно чисті і економічні покришки, що володіють низьким опором коченню.
Літня легкова автомобільна гума Hankook Optimo K715 була розроблена для автомобілів, що належать до легкового компактного класу.
Завдяки застосуванню спеціальної комп'ютеризованої системи моделювання протекторного малюнка, ці шини демонструють відмінні технічні та експлуатаційні якості, забезпечуючи високий рівень безпеки і надійності пересування.

Ефективна боротьба з ефектом аквапланування машини, під час руху по мокрому асфальту, гарантується інноваційним асиметричним малюнком протектора автогуми. Чотири водовідвідні канавки, які поєднуються з дрібними бічними прорізами і щільною системою ламелізації протекторних блоків, швидко виводять воду і вологу з-під коліс автомобіля, що створює максимальне зчеплення і тягу на мокрому покритті дорожнього полотна.
Жорстке центральне ребро автошини Hankook Optimo K715, стабілізує поведінка авто на дорозі, а також покращує його курсову стійкість і чуйність до рульового управління.

Відмінні експлуатаційні та технічні особливості автогуми Hankook Optimo K715:

lest

• Оптимальне співвідношення ціни і технічних характеристик;
• Асиметричний протектор гарантує короткий гальмівний шлях і надійне зчеплення коліс автомобіля, як з сухим асфальтом, так і з мокрою дорогою;
• Поздовжні дренажні канавки мінімізують ймовірність гідропланування машини, в умовах атмосферних опадів і мокрого дорожнього покриття.

Літні шини Hankook Optimo K715 ви можете придбати у інтернет-магазині Lester