Auto Bild Allrad: які зимові найкращі шини для кросоверів?

Поради
news

Зимові автопокришки для позашляховиків зазнали суворе тестування суворих експертів німецького видання «Auto Bild Allrad». 

У Німеччині немає закону про сезонну зміну шин. Є законодавчі акти, в яких прописані рекомендації та умови, коли слід сезонно міняти шини. Акуратні і люблячі порядок німці не чекають, коли «грім гряне» (випаде сніг) і «хрестяться» заздалегідь (виробляють заміну шин). Тому спеціалізовані журнали намагаються частенько інформувати своїх зацікавлених читачів про новинки шинної індустрії, робочі характеристики тієї або іншої моделі.

Отже, результати «іспиту» зимових шин для позашляховиків від журналу «Auto Bild Allrad»:  

    Dunlop SP Winter Sport 4D      

Експерти зійшлися в тому, що почесне перше місце за збалансовані характеристики присуджується Dunlop SP Winter Спорт 4D Шина практично не дала слабини ні в одному з тестів, а особливо відзначилася в маневруванні і подоланні перешкод на мокрій поверхні. 

Michelin Alpin A4  Michelin Alpin A4 отримала високі оцінки і також за свої прекрасні збалансовані характеристики. Що не дало моделі вийти на 1-ше місце, так це шум.
Continental CrossContact Winter  Трійку лідерів тесту замикає Continental CrossContact Winter. Експерти особливо відзначили прекрасну поведінку шини на сніговій дорозі і похвалили за паливну економічність. Присутні також мінуси: гучність, довгий гальмівний шлях на асфальтованій трасі. 
Goodyear UltraGrip 8  Goodyear UltraGrip 8 пілоти похвалили за ефективну боротьбу з акваплануванням, хороші результати на сніговій смузі і за короткий гальмівний шлях на мокрому асфальті. Експерти не приховали і мінуси: шум гуми, довгий гальмівний шлях на сухій ділянці дороги. 
Pirelli Scorpion Winter  В снігових вправах Pirelli Scorpion Winter порадували фахівців. Німцям оцінили малошумність гуми. Що фахівцям не сподобалося, так це провальні тести на паливну економічність і небажання гуми справлятися з акваплануванням.  
Semperit Speed-Grip 2  Експерти порахували шини Semperit Speed-Grip 2 – самими «смачними» у категорії ціна-якість. Гума успішно витримала всі випробування на мокрій дорозі, до того ж вона нешумная. Але слабке поперечне зчеплення на засніженій поверхні псує все враження. 
Nokian WR D3  Nokian WR D3 прекрасно справляється з акваплануванням і показує відмінні результати в тестах на сухому асфальті. Але висока шумність і погана комфортність не дозволяють гумі піднятися на сходинку вище в даному тесті.  
 Bridgestone Blizzak LM-80 Evo Прекрасними показниками акустичного комфорту і феноменально маленьким гальмівним шляхом на асфальті може похвалитися Bridgestone Blizzak LM-80 Evo. А ось випробування на сніговій трасі покришка «провалила». 
Nexen WinGuard SUV  Експерти аплодували Nexen WinGuard SUV в тестах на гальмування на снігу. Було особливо відзначено високий рівень акустичного комфорту. Покришка розчарувала повільними реакціями на керма команди на сухому асфальті і слабенькими показниками на мокрій дорозі. 
Imperial Snow Dragon 2  Доступна ціна, добротні результати на снігу – ось переваги Imperial Snow Dragon 2. Але без мінусів не обійшлося: незадовільні характеристики на мокрій трасі, довгий гальмівний шлях, низька комфортність. 

 kartinka