0800336241
search
закрыть
close basket
Корзина
Ваша корзина пуста

Auto Bild Sportscars – Іспит зимових шин (235/35 R19)

Советы
news

Фахівці журналу «Auto Bild Sportscars» (Німеччина) провели тестування 19-тидюймовых автопокришок для холодного часу року. Чому 19-тидюймовые? 

Виявляється,  у зимових автопокришок такого типорозміру плями контакту набагато більше, ніж у звичайної зимової гуми. «Спорткаровцы» вирішили з'ясувати, які шини не тільки безпечні, але ще й комфортні. Досліджувані моделі:Pirelli Winter Sottozero 3Pirelli Winter Sottozero 3
Michelin Pilot Alpin PA4Michelin Pilot Alpin PA4
Nokian WR A3Nokian WR A3 Vredestein Wintrac Xtreme SVredestein Wintrac Xtreme S Continental ContiWinterContact TS 850PContinental ContiWinterContact TS 850P Star Performer SPTS-ASStar Performer SPTS-AS СНЕГУправляемостьЦе випробування вдалося всім досліджуваним моделям. Але кращими з кращих стали Pirelli і  Michelin. Тягове зусилляВ цій вправі 1-е і 2-е місцево знову у Pirelli і Michelin. У інші покришок теж хороші результати. Неприємно здивував пілотів тільки Nokian. МОКРИЙ АСФАЛЬТГальмуванняВипробування проводилися наступним чином: автомобіль, розігнавшись до 100 км/год, різко гальмував. Результати показали, що найгірше у випробуваннях вели себе Star Performer (найдовша гальмівна дистанция). УправляемостьНаконец-то шини Nokian в компанії з Continental показали себе з кращого боку. Автопокрышкам особливо вдалися випробування на мокрій поверхні. Окремо варто відзначити на команди керма. Бічна стійкістьВыявлась «витривалість» зчеплення. Відзначилися покришки Nokian, в аутсайдерах - Star Performer. СУХИЙ АСФАЛЬТКерованістьВідмінні результати у Nokian і Continental. У відстаючих - Star Performer. ГальмуванняЗнову «чемпионила» Nokian, а ось Vredestein експертів розчарував – транспортному засобу знадобилося ще додаткових «гальмівних» 3,3 метра (при допустимих 37-40 м). 
Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником .

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Пояснення параметрів підбору диска
disk A

A - діаметр диска - діаметр диска в дюймах

disk B

B - Ширина колеса - відстань між захисними фланцями, в дюймах.

disk mount 4
4 отвори
disk mount 5
5 отворів
disk mount 6
6 отворів
Відстань між болтами

Цей параметр описує два значення. Перше - це кількість кріпильних отворів (залежить від конструкції втулки в автомобілі), друге - це діаметр кола, що проходить через центри отворів (в міліметрах) . Відстань 5х100 означає, що маточина має 5 отворів для кріплення, які утворюють колесо діаметром 100 мм .

disk center hole
Центральне отвір

Дозволяє кріпити диск на ступиці автомобіля. Діаметр центрального отвору виражається в міліметрах.

ET - виліт диска

відстань від площини кріплення диска до осі симетрії, виражене в міліметрах

ET
Приклад: Технічні параметри диска

6,00 - ширина диска у дюймах
15 - діаметр диска у дюймах
5 - кількість кріпильних отворів
112 - діаметр кола з кріпильними отворами
ET45 - виліт диска
СН 57.10 - діаметр центрального отвору

Де розмір диска?
На кожному диску
disk size 1
У керівництві по експлуатації автомобіля
disk size 1