0800336241
search
закрыть
close basket
Корзина
Ваша корзина пуста

Великий тест зимових шин 205/55 R16 – шип і не шип (частина 2)

Советы
news

Початок огляду тут.

Michelin X-ice Xi3 

Michelin X-ice Xi3 (Іспанія)

Експертам дуже сподобалося передбачувану поведінку шини на будь-якій зимовій поверхні. Правда, незважаючи на досить високе зчеплення шини далеченько до робочих характеристик шипованих шин – лідерів тесту.  
Nokian Hakkapeliitta R2 

Nokian Hakkapeliitta R2 (Фінляндія)

З усіх фрикційних шин у Nokian найкращі результати в «крижаних» випробуваннях. І це незважаючи на можливість легких замети на ожеледі. Покришки продемонстрували короткий гальмівний шлях і повне послух на зимових поверхнях. А ось на асфальтованій дорозі реакції шини уповільнені. Тест-пілоти звернули особливу увагу на низький опір коченню і нешумность. 
Bridgestone Blizzak WS70 

Bridgestone Blizzak WS70 (Японія)

Незважаючи на передбачуваність і непогану керованість на зледенілих поверхнях, шини на великій швидкості втрачали зчеплення на передній осі. Поведінка на засніженому треку більш стабільне і впевнене. А от результатами випробувань на мокрій поверхні експерти залишилися незадоволені, в основному з-за довгого гальмівного шляху. Тести на сухому покритті Bridgestone витримали, порадувавши експертів ще й тим, що вони виявилися тихими.  
Pirelli Winter IceControl

Pirelli Winter IceControl (Китай)

Фахівці відзначили швидкі слухняні реакції шини на команди керма при русі на засніженій і зледенілій поверхнях. Не залишилося без уваги тест-пілотів і раптова втрата зчеплення на задній осі, коли автомобіль рухається з великою швидкістю. Випробування на асфальтованій дорозі виявили повільність реакцій при крутих поворотах і маневрах. Тим не менш, у разі виникнення будь-яких екстреної ситуації шина з нею готова впоратися. Безсумнівним плюсом моделі є і її безшумність.  
Continental ContiVikingContact 5 

Continental ContiVikingContact 5 (Німеччина)

За результатами випробувань, експерти назвали ці шинами «одними з кращих фрикційних покришок в рейтингу» і зазначили, що рух буде безпечним, надійним і без неприємних сюрпризів. Але без «але» не обійшлося. Незважаючи на цілком пристойну зчеплення на льоді, шини можуть втратити контакт з дорогою при дуже різкому повороті. На асфальтованому треку  – реакції вяловатые, що, втім, припустимо для покришок, мають м'яку гумову суміш. Фахівці також зазначили, що Continental низькошумні. 
Vredestein Nord-Trac 2 

Vredestein Nord Trac 2 (Нідерланди)

Як ні намагалися тест-пілоти, але не змогли «вичавити» з шини позитивних характеристиках хоч в якомусь випробуванні. В принципі, реакції покришки на зимових поверхнях чіткі і швидкі, але брак зчеплення і догляд в замети псують все враження. Зате зчеплення порадувало на асфальтованому треку . цей фактор і ще короткий гальмівний шлях на сухому асфальті не дозволили Vredestein скотитися вниз рейтингу.  
Debica Frigo 2 

Debica Frigo 2 (Словенія)

Ні на секунду шини не дозволять водієві розслабитися при русі на ожеледі.  Слизькі Debica постійно «йдуть» з траси і якщо б не подрулирование, то…  трохи краще йдуть справи з поведінкою на сніговій поверхні. Тут тест-пілоти виявили і короткий гальмівний шлях, і гідна поведінка під час екстрених ситуацій. Що стосується випробувань на асфальті, то за своїми характеристиками покришка стала чи не найкращою з нешипованих шин.  
Fulda Kristall Montero 3 

Fulda Kristall Montero 3 (Франція)

Завалили тести на ожеледі. Слабке зчеплення, складність управління, неможливість вийти з різкого повороту – такі сумні підсумки. Трохи радості фахівцям додали характеристики шини під час снігових випробуваннях, але саме «трохи», оскільки контроль над автомобілем скрутний через несподіваної втрати зчеплення. Реабілітувалися автопокришки під час випробувань на асфальтованій поверхні. Зчеплення – високе, керованість – на гідному рівні, курсова стійкість – водіям на радість, а гальмівний шлях – взагалі один з найкоротших в даному рейтингу.  

 

 
Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником .

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Пояснення параметрів підбору диска
disk A

A - діаметр диска - діаметр диска в дюймах

disk B

B - Ширина колеса - відстань між захисними фланцями, в дюймах.

disk mount 4
4 отвори
disk mount 5
5 отворів
disk mount 6
6 отворів
Відстань між болтами

Цей параметр описує два значення. Перше - це кількість кріпильних отворів (залежить від конструкції втулки в автомобілі), друге - це діаметр кола, що проходить через центри отворів (в міліметрах) . Відстань 5х100 означає, що маточина має 5 отворів для кріплення, які утворюють колесо діаметром 100 мм .

disk center hole
Центральне отвір

Дозволяє кріпити диск на ступиці автомобіля. Діаметр центрального отвору виражається в міліметрах.

ET - виліт диска

відстань від площини кріплення диска до осі симетрії, виражене в міліметрах

ET
Приклад: Технічні параметри диска

6,00 - ширина диска у дюймах
15 - діаметр диска у дюймах
5 - кількість кріпильних отворів
112 - діаметр кола з кріпильними отворами
ET45 - виліт диска
СН 57.10 - діаметр центрального отвору

Де розмір диска?
На кожному диску
disk size 1
У керівництві по експлуатації автомобіля
disk size 1