0800336241
search
закрыть
close basket
Корзина
Ваша корзина пуста

Bridgestone, Michelin - що нового?

Советы
news

Шинні концерни Bridgestone, Michelin представили нові моделі зимової фрикційної (нешипована) автогуми. Що ж цікавого нам запропонували інженери цих відомих компаній? 

Bridgestone Blizzak VRXBridgestone Blizzak VRXVRX – це абревіатура від англійського слова «vertex» - «вершина». Мабуть, японські розробники передбачають, що дана модель – це вершина всіх сучасних технологій на сьогоднішній день. Японці «подарували» Bridgestone Blizzak VRX особливу гумову мікропористу суміш, якій дали назву Multicell Compaund. Чим вона особлива? Дана суміш з пристойною кількістю часу (деякі мають розмір до 0,3 мм) поглинає більше вологи в зоні контакту шини з дорожньою поверхнею, в результаті чого зчіпні характеристики значно покращені.В Blizzak VRX є також одна чудова характеристика. У той час, коли в інших шин в процесі експлуатації робочі якості погіршуються (наприклад, покришки стають жорсткіше), розглянута нами модель здатна відроджуватися, як «птах Фенікс з попелу». А саме, завдяки Multicell Compaund гальмівні властивості шини не погіршуються навіть при активному використанні – «з'являються» нові мікроскопічні пори.     Bridgestone Blizzak VRX інженери забезпечили абсолютно новим малюнком із збільшеною кількістю блоків, що допомогло протектору стати гнучкішими, а отже поліпшило зчіпні властивості і тягове зусилля на засніжених ділянках дороги. В Bridgestone Blizzak VRX зможуть «взутися» абсолютно всі легкові автомобілі. Michelin X-Ice 3Michelin X-Ice 3Відразу зазначимо, що незалежні експерти, тестували  цю модель, результатами залишилися задоволені. Що ж сподобалося фахівцям? Розробники Michelin X-Ice 3 також впровадили в модель сучасні технології. Одна з них, Winter Grip Technologies, дозволяє водієві відчувати себе абсолютно безпечно при русі на ожеледі і засніжених дорогах. Така суперуверенность досягається за рахунок нового гумового компаунда, а також вельми вдалого поєднання трьох складових, які у відповіді за зчіпні характеристики на підступних зимових дорогах – кромки пилкоподібної форми, мікропомпи і ламелі, нарізані у вигляді букви Z.  Мікропомпи – це маленькі отвори циліндричної форми, розташовані в плечовій зоні шини на верхніх краях блоків. Мікропомпи допомагають ламелям ефективніше справлятися зі своєю роботою. Ці міні-отвори вбирають якусь частину вологи, як би підсушуючи при цьому снігову кашу і лід. Пилкоподібні ж кромки покращують зчеплення шини на снігу і ожеледі.     В шини «зимовий» V-образний малюнок з каналами, що мають розширення ближче до зовнішньої сторони покришки. Це допомагає ефективніше позбавлятися від снігу і сніжній каші з плями контакту автопокришки з дорожньою поверхнею.Ламелі Z-подібної форми своїми гострими крайками набагато ефективніше «вгризаються» в лід і чіпляються за мокрий асфальт. Flex-Ice – таку назву носить гумова суміш X-Ice 3. Компаунд містить 150 компонентів і велика кількість силіки. Завдяки такому складу холодною зимою шина залишається еластичною, а спекотним літом – прийнятно жорстка.  Kartinka 
Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником .

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Пояснення параметрів підбору диска
disk A

A - діаметр диска - діаметр диска в дюймах

disk B

B - Ширина колеса - відстань між захисними фланцями, в дюймах.

disk mount 4
4 отвори
disk mount 5
5 отворів
disk mount 6
6 отворів
Відстань між болтами

Цей параметр описує два значення. Перше - це кількість кріпильних отворів (залежить від конструкції втулки в автомобілі), друге - це діаметр кола, що проходить через центри отворів (в міліметрах) . Відстань 5х100 означає, що маточина має 5 отворів для кріплення, які утворюють колесо діаметром 100 мм .

disk center hole
Центральне отвір

Дозволяє кріпити диск на ступиці автомобіля. Діаметр центрального отвору виражається в міліметрах.

ET - виліт диска

відстань від площини кріплення диска до осі симетрії, виражене в міліметрах

ET
Приклад: Технічні параметри диска

6,00 - ширина диска у дюймах
15 - діаметр диска у дюймах
5 - кількість кріпильних отворів
112 - діаметр кола з кріпильними отворами
ET45 - виліт диска
СН 57.10 - діаметр центрального отвору

Де розмір диска?
На кожному диску
disk size 1
У керівництві по експлуатації автомобіля
disk size 1