Bridgestone POTENZA S001 додасть спортивного характеру вашому автомобілю

Поради
news
Кожен автолюбитель, вибираючи для своєї машини покришки, хоче щоб вони мали відмінну керованість, були досить економічними, а також красиво виглядали. Тому при виборі гуми завжди виникає маса питань і обговорень. Спробували задовольнити всі побажання автомобілістів японські інженери, створивши шини Bridgestone POTENZA S001.BridgestoneЯпонська компанія Bridgestone має великий досвід в автоспорті, зокрема в Formula 1. Зараз розроблені технології широко використовуються і у виробництві шин для цивільних авто. Досягнення інженерів втілилися в малюнку протектора POTENZA S001, який забезпечує чудові ходові якості.

В дизайні протектора використана спеціальна спортивна полусиликоновая технологія. Вона дала можливість значно підвищити якість зчеплення з дорогою, а для забезпечення гарної бічної стійкості розробники зміцнили зовнішню частину протектора.

Шини мають різну геометрію блоків протектора, що покращує гальмування як на сухому, так і на мокрому асфальті. Максимальний відвід води гарантують глибокі центральні канали, усередині яких розміщені спеціальні перемички, вони підвищують стійкість на прямій дорозі.

Компанія Bridgestone постійно працює над питанням боротьби з шкідливими викидами в навколишнє середовище.  Легка конструкція покришки POTENZA S001 має невисокий опір коченню, що якісно зменшило споживання палива автомобілем.

Більш того, дані шини мають знак «еко-продукт», це означає, що при їх виробництві було мінімізовано забруднення навколишнього середовища. І хоча покришки мають спортивний характер, вони достатньо комфортні і не галасливі, що вдалося досягти за рахунок інноваційних блоків Silent AC.

Особлива конструкція бічної поверхні з використанням поліетилен-терефталату, дозволила значно підвищити зчіпні якості на сухій і мокрій дорозі, а також отримати більше комфорту і безпеки при подоланні перешкод.

Bridgestone POTENZA S001 - це і прекрасні характеристики спортивних коліс і відмінний рівень комфорту. Власне, все, що так потрібно водіям потужних авто преміум-класу. Продається в 33 типорозмірах від 16-20 дюймів.