Британці шукають найкращі шини

Поради
news

Кращі шини - а чи є вони? Таким питанням задалися британські експерти журналу «Auto Express».  

«Автоэкспрессовцы» від слів перейшли до справи – провели тестування зимових автопокришок 225/45 R17. Протестовані шини:Hankook Winter i*cept RS W442Goodyear UltraGrip 8 PerformanceDunlop SP Winter Sport 4DNokian WR D3Zeta Antarctica 5Pirelli Winter SottoZero Serie IIContinental ContiWinterContact TS850Michelin Alpin A4
Nokian WR D3  

Nokian WR D3

Концерн Nokian просто створений для створення зимових шинних шедеврів. Так і ця модель, відзначають британські експерти, тягне на шедевр. Nokian WR D3 снігові випробування пройшла «на ура» (на відміну від мокрій поверхні, на якій блищала Continental). Покришки відмінно протистоять слэшпленингу, на показники на сніговій дорозі любо-дорого дивитися. На сухій дорозі шина, на жаль, вже не настільки переконлива. Тим не менш, британці віддають Nokian 1-е місце.  
Continental WinterContact TS850 

Continental WinterContact TS850

Ще б трохи, ще б трошки і ця модель красувалася б на самій верхній сходинці п'єдесталу даного тесту. Але, наприклад, у снігових випробуваннях, гуму підвело недостатнє протистояння слэшпленингу. А в тестах на сухому покритті Continental «продули» Nokian по довжині гальмівного шляху і акустичного комфорту. Тим не менш, «автоэкспрессовцы» наполягають на тому, що Continental WinterContact TS850 – чудові покришки.  
Goodyear UltraGrip 8 Performance 

Goodyear UltraGrip 8 Performance

Шини відзначилися на льоду та снігу - в випробуваннях на керованість Goodyear стали кращими. Також високі бали покришки заробили за проходження поворотів і в протистоянні слэшпленингу. На мокрій поверхні старання гуми були належно оцінені тільки у тестах на гальмування. Втратили бали покришки в економічності. Експерти резюмують: Goodyear чудові на сніговій дорозі, на відміну від мокрої траси.  
Michelin Alpin A4 

Michelin Alpin A4

«Підкачав» результати тестів на економічність не дали покришці піднятися в рейтингу вище. Хоча, керованість і гальмування на сухій дорозі у Michelin настільки ж чудові, що і у лідерів. Не підвела гума і на мокрій  і сніжної трасах – поведінка слухняне і цілком передбачуване. Експерти вважають, що Michelin Alpin A4 цілком можна довіряти. 
Hankook Winter icept RS W442 

Hankook Winter i*cept RS W442

Стихія цієї моделі – сніг і ще раз сніг. Успішна боротьба зі слэшпленингом, стабільність поведінки на трасі, відмінне проходження по сніговій каші – все це Hankook. Не настільки вражаючі результати випробування на гальмування у покришки на мокрій дорозі. Але варто було тільки почати тестування на сухому треку, як шини знову добре себе показали – відмінна керованість, повне послух. Всі враження «змазало» те, що  не дуже то ці шини хочуть економити паливо.  

 
Dunlop SP Winter Sport 4D 

Dunlop SP Winter Sport 4D

Шини відзначилися у випробуваннях на гальмування на мокрій трасі. Також не пройшли непоміченими для експертів гідне протиборство з акваплануванням і безпечне проходження поворотів. Добре показавши себе на сухому покритті шини «здулися» у крижаних і снігових випробуваннях. 
Pirelli Winter SottoZero Serie II 

Pirelli Winter SottoZero Serie II

Фахівці самі були неприємно здивовані від того, що шини зайняли передостаннє місце. Так, непогано показали себе у випробуваннях на мокрій трасі. Так, «запалили» у тесті на керованість. Так, добре проявили себе в іспиті на акустичний комфорт. Але на сніговій поверхні поступилися самим бюджетним Zeta. Pirelli не вразили гальмівними характеристиками, неохоче слухалися кермо на сніжному треку, ковзали, навіть при не самих гострих поворотах норовили зійти з дистанції.  
Zeta Antarctica 5   

Zeta Antarctica 5

Хай і останнє місце в рейтингу, але експерти шанобливо відзначають – у Zeta Antarctica 5 все ще попереду, вони впевнено нарощують свій потенціал! І не далекий той час, коли ці китайські шини впевнено займуть першу сходинку тестування. Поки ж - погане зчеплення, погані гальмівні властивості на мокрому покритті, повільні реакції на команди керма на сухій дорозі. Але! Випробування на снігу покришки пройшли з мінімальним відставанням від лідерів цього рейтингу.