Десять зимових шин - тест від канадців

Поради
news

Канадське видання «La Presse» вирішило не відставати від інших своїх колег, регулярно представляють результати тестування автопокришок, і провела своє дослідження зимової гуми. 

Шини, що опинилися під пильним поглядом канадських експертів:Goodyear Ultra Grip Ice WRTNokian Hakkapeliitta 7 (під шип)Yokohama Ice Guard IG20Pirelli Winter Carving Edge (під шип)Michelin X-Ice Xi2Bridgestone Blizzak WS-70Toyo Observe GSi5Continental ExtremeWinterContactEvergreen EW 62Nexen WinGuard 231 
 Nokian Hakkapeliitta 7 

Nokian Hakkapeliitta 7 (під шип)

Канадці присудили цієї фінської гумі перше місце в тесті. Nokian чудово показали себе у всіх дисциплінах! Абсолютна безпека під час руху – це шини Nokian Hakkapeliitta 7!   
Michelin X-Ice Xi2

Michelin X-Ice Xi2

Гума також показала високі результати практично у всіх вправах. Окремо варто сказати про грамотної ламелізації, яка забезпечує оптимальнейшее зчеплення колеса з дорожньою поверхнею, і відмінною стійкості шини. Але і без мінусів не обійшлося. Експерти відзначили недостатні реакції при екстреному гальмуванні.
Bridgestone Blizzak WS-70

Bridgestone Blizzak WS-70

Любителі цього поважного бренду розчаровані не будуть навіть незважаючи на легке непослух при проходженні поворотів і гучність. Тест-пілоти віддали належне короткого гальмівного шляху на мокрому асфальті і сніговій дорозі. 
Toyo Observe GSi5

Toyo Observe GSi5

Інженери при створенні моделі застосували інноваційну технологію «Microbit», завдяки якій гумова суміш має незвичайний склад - вуглецевий бамбуковий порошок працює на поліпшення зчеплення на зимових поверхнях, а подрібнена шкаралупа волоських горіхів відповідає за якісне гальмування. Завдяки цьому ноу-хау – почесно 4-е місце канадського тесту.
Continental ExtremeWinterContact

Continental ExtremeWinterContact

Шини просто створені для їзди на зимових поверхнях. І якщо ви не збираєтеся в холодний період року ставити своє авто «на прикол», а активно їздити по сніжним і обмерзлих дорогах, то експерти радять звернути увагу саме на ці покришки. Асиметричний малюнок, велика кількість ламелей, цепляющие краю гарантують вам безпечний рух.
Goodyear Ultra Grip Ice WRT

Goodyear Ultra Grip Ice WRT

При створенні  цієї шини також не обійшлося без сучасних технологій. «Winter Reactive Technology» (WRT) дозволяє автопокрышке оперативно та ефективно адаптуватися до будь-якій зимовій дорозі. 
Yokohama Ice Guard IG20

Yokohama Ice Guard IG20

Покришка показала непогані результати при тестуванні, а по комфортності гума одна з кращих серед конкурентів. 
Pirelli Winter Carving Edge

Pirelli Winter Carving Edge (під шип)

Експерти чесно зізналися, що від шин очікували більшого. Pirelli – тверді середнячки. На думку випробувачів, відмінно будуть вести себе на гірських дорогах, але за умови шипування покришок.
Evergreen EW 62

Evergreen EW 62

Фахівцям спочатку було зрозуміло, що шини не претендують на лідерів тесту. Втім, і особливих розчарувань від поведінки Evergreen на дорозі не було. Думка фахівців: хороший бюджетний варіант. 
Nexen WinGuard 231

Nexen WinGuard 231

Галасливі, тверді, примхливе зчеплення на льоді – експерти не пощадили ці китайські шини.