Європейські стандарти якості від Goodyear для українських автомобілістів

Поради
news
Вже скільки років у Європейському Союзі діє правило спеціального маркування автопокришок для забезпечення безпеки руху транспорту, підвищення енергоефективності і мінімізації шкідливих викидів в атмосферу.goodyearДаний успішний приклад вирішила запровадити на Україні компанія Goodyear, широко відомий виробник шин, оскільки є одним з важливих критеріїв безпеки є правильно підібрана модель автопокришки. Адже,  схожі на перший погляд  шини сильно відрізняються за своїми характеристиками, що у свою чергу впливає на рівень якості їзди на дорозі.

Єдиний формат позначень на шинах дає інформацію про 3 основні її характеристики: опір хитання, зчеплення на мокрому асфальті, а також показник зовнішнього шуму. Логіка даної маркування дуже схожа всім відомі позначення рівня энергоефективности від A до G, які ставлять на побутовій техніці.

На даний момент максимальний рівень маркування AA мають літні шини EfficientGrip Performance. Купуючи такі шини можна бути впевненим, що вони дуже економічні і мають гарне зчеплення, від чого на пряму залежить безпека і кількість витраченого палива. goodyear   goodyear