0800336241
search
закрыть
close basket
Корзина
Ваша корзина пуста

Goodyear Ultra Grip Ice+ - примхи зимової погоди автовласникам дарма!

Советы
news

Авторитетна незалежна фінська організація «Test World» за результатами своїх тестів назвала ЦЮ шину кращою для країн, де зими дуже мінливі (наприклад, Скандинавія). Щоб зійти на першу сходинку почесного п'єдесталу гума повинна мати чудову керованість, не просто хороший, а дуже хороше зчеплення і високу безпеку на дорогах сухих, мокрих, зледенілих або засніжених. Goodyear UltraGrip Ice+ - шина, створена спеціально для зими, коли морози змінюються відлигою і навпаки.

Goodyear Ultra Grip Ice plusGoodyear UltraGrip Ice+ - нешипована шина. Її цінують дуже багато автолюбителів, які проживають в регіонах з мінливими зимами. До цієї самої зимової «мінливості» інженери компанії Goodyear змогли, що називається, «підігнати» UltraGrip Ice+. На морозі гума дубіє. А на такій шині їздити взимку – ні задоволення, ні комфорту, ні безпеки. Шина м'яка – теж не те!Фахівці Goodyear, судячи з усього, знайшли «золоту середину». Протектор моделі має структури з двох шарів. Зовнішній – м'який, він забезпечує зчеплення з ожеледицею і засніженими ділянками дороги. Внутрішній – твердіше, що дозволяє комфортно пересуватися по асфальтованій поверхні, коли температурні показники по-весняному оптимістичні. До речі, така інновація називається - «Технологія активного зчеплення ActiveGrip». Передові гудиеровские інженери на цьому вирішили не зупинятися. В Ultra Grip Ice+ вони застосували гібридні дренажні канавки, які просто блискуче справляються зі своєю роботою – відводять із зони контакту шини і дороги всю зайву вологу.   Goodyear Ultra Grip Ice+ - примхи зимової погоди автовласникам дарма!    
Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником.

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Пояснення параметрів підбору диска
disk A

A - діаметр диска - діаметр диска в дюймах

disk B

B - Ширина колеса - відстань між захисними фланцями, в дюймах.

disk mount 4
4 отвори
disk mount 5
5 отворів
disk mount 6
6 отворів
Відстань між болтами

Цей параметр описує два значення. Перше - це кількість кріпильних отворів (залежить від конструкції втулки в автомобілі), друге - це діаметр кола, що проходить через центри отворів (в міліметрах) . Відстань 5х100 означає, що маточина має 5 отворів для кріплення, які утворюють колесо діаметром 100 мм .

disk center hole
Центральне отвір

Дозволяє кріпити диск на ступиці автомобіля. Діаметр центрального отвору виражається в міліметрах.

ET - виліт диска

відстань від площини кріплення диска до осі симетрії, виражене в міліметрах

ET
Приклад: Технічні параметри диска

6,00 - ширина диска у дюймах
15 - діаметр диска у дюймах
5 - кількість кріпильних отворів
112 - діаметр кола з кріпильними отворами
ET45 - виліт диска
СН 57.10 - діаметр центрального отвору

Де розмір диска?
На кожному диску
disk size 1
У керівництві по експлуатації автомобіля
disk size 1