0800336241
search
закрыть
close basket
Корзина
Ваша корзина пуста

Goodyear UltraGrip 8 Performance - взимку не підведе!

Советы
news

Відмінне зчеплення і короткий гальмівний шлях на зимовій дорозі, добра зносостійкість, низька шумність. Далі - про ці та інші особливості шини Goodyear UltraGrip 8 Performance.

Goodyear UltraGrip 8 Performance - зимова фрикційна шина нового покоління. Гума призначена для мінливої зими, характерної для Європи. Покришка має направлений протектор. Родзинкою моделі є ламелі трьох типів. Кожен тип розміщується в певній зоні протектора. Завдяки такому розташуванню шина на засніженій або зледенілій дорозі більш керована, а  гальмівний шлях автогуми – коротше. Сама шина виготовлена з нового матеріалу, у складі якого - значний відсоток силіки і кремнію. Ці компоненти в мороз надають покришці еластичність, а також підвищують зносостійкість і значно покращують зчеплення з зимової поверхнею.   Варто відзначити, що такий склад гуми, а також полегшена конструкція шини та додатковий під протектором шар під назвою «Cool Cushion» значно зменшують опір коченню, сприяють зниження тепловиділення, що впливає на скорочення витрати палива і скорочення шкідливих для навколишнього середовища викидів CO2. Але на цьому особливості моделі не закінчуються. Інженери компанії в центрі протектора розмістили зубчасті ребра. Завдяки такій формі шина при русі і гальмуванні просто «вгризається» в зимову поверхню.    А ще фахівці не пошкодували для UltraGrip 8 Performance канавок, які спроектували як єдину водо - і грязеотводящую систему. Ця система перешкоджає акваплануванню і покращує зчіпні властивості. Ну, і «на закуску» ще про одну особливість нашої героїні. У UltraGrip 8 Performance є збільшене пляма контакту, завдяки чому значно поліпшені показники гальмування на снігу і на льоду. Концерн Goodyear створив топливосберегающую, екологічну шину, яка незалежно від погоди і показників термометра, має хороші показники на мокрій, засніженій і обледенілій поверхні. Goodyear UltraGrip 8 Performance не підведе взимку при активному використанні, гідно впорається з будь-яким складним ділянкою зимової дороги.Goodyear UltraGrip 8 Performance  
Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником.

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Пояснення параметрів підбору диска
disk A

A - діаметр диска - діаметр диска в дюймах

disk B

B - Ширина колеса - відстань між захисними фланцями, в дюймах.

disk mount 4
4 отвори
disk mount 5
5 отворів
disk mount 6
6 отворів
Відстань між болтами

Цей параметр описує два значення. Перше - це кількість кріпильних отворів (залежить від конструкції втулки в автомобілі), друге - це діаметр кола, що проходить через центри отворів (в міліметрах) . Відстань 5х100 означає, що маточина має 5 отворів для кріплення, які утворюють колесо діаметром 100 мм .

disk center hole
Центральне отвір

Дозволяє кріпити диск на ступиці автомобіля. Діаметр центрального отвору виражається в міліметрах.

ET - виліт диска

відстань від площини кріплення диска до осі симетрії, виражене в міліметрах

ET
Приклад: Технічні параметри диска

6,00 - ширина диска у дюймах
15 - діаметр диска у дюймах
5 - кількість кріпильних отворів
112 - діаметр кола з кріпильними отворами
ET45 - виліт диска
СН 57.10 - діаметр центрального отвору

Де розмір диска?
На кожному диску
disk size 1
У керівництві по експлуатації автомобіля
disk size 1