Готуємося до літа: огляд шин Nokian Hakka Green 205/60 R15 91H

Поради
news
За результатами тестування Nokian Hakka Green 205/60 R15 91H зарекомендувала себе як високоякісна і надійна гума. При її виготовленні використовуються інноваційні технології, які гарантують хороше зчеплення на будь-якому дорожньому покритті.nokianПокришки мають дуже низький рівень опір коченню, що не тільки дає можливість економити паливо, але і мінімізує обсяг автомобільних вихлопних газів, які сильно шкодять екології нашої планети. Це якість покришок навіть фігурує в їх імені Nokian Hakka Green. Виробник гарантує збереження всіх описаних вище якостей під час усього часу  експлуатації, при цьому гума буде зношуватися рівномірно.

Разом з інноваційними  дренажними канавками Venturi малюнок протектора шин має 4 поздовжніх канали, які забезпечують виштовхування вологи з плями контакту і максимально захищають від аквапланування. Враховуючи те, що літній сезон насичений дощами, така особливість покришок значно підвищує їх безпеку.

Завдяки маленьким напівкруглим поглибленням на цих каналах забезпечується відвід тепла від шини. Стінки поздовжніх каналів мають спеціальний дизайн, який мінімізує шум. Шини оснащені міцним каркасом, а виготовлені з сучасних інноваційних матеріалів. Це робить гуму безшумною і комфортною, а також стійкою до пошкоджень.

Такі властивості покришки забезпечує особливий компонент, який входить до складу гумової суміші, а саме, - екологічно чисте масло скандинавської сосни. Унікальна рецептура робить шину більш еластичною, що підвищує її зчіпні якості на будь  дорозі. А міцна конструкція каркаса подовжує термін експлуатації, захищаючи колесо від можливих пошкоджень.

Підбиваючи підсумки, можна зазначити, що екологічна Nokian Hakka Green 205/60 R15 91H комфортна і надійна гума. При експлуатації покришок автомобіліст буде відчувати себе максимально упевнено як на сухій так і на мокрій слизькій дорозі.