Hankook Optimo K424 - оптимальний вибір для вашого авто

Поради
news
Автомобільні шини Optimo ME02 K424 від південнокорейського виробника Hankook призначені для експлуатації на легкових авто з інтенсивною і швидкою їздою при будь-яких дорожніх умовах.hankookВідмінну курсову стійкість при русі на мокрій, так і на сухій дорозі забезпечує укріплене центральне ребро протектора. А  дизайн малюнка протектора у вигляді латинської букви V гарантує швидкий відвід води із плями контакту навіть якщо авто рухається на великій швидкості. Завдяки цьому мінімізується ймовірність аквапланування, авто стає більш стійким і маневреним.

При різких поворотах автомобіля, завдяки потужному ділянці плечового шини оптимізовано поперечне зчеплення з асфальтом. Вивчивши відгуки про Optimo K424, також можна відзначити, що ця гума має в протекторі невеликі канавки і насічки, за рахунок яких забезпечується відвід тепла. Сталевий і додатковий подвійний корд  значно підвищує термін ресурсу зносу протектора, при цьому збільшуючи якість і безпеку їзди.

Підводячи підсумок, слід особливо підкреслити, що дані шини є дуже надійними при їзді по мокрій дорозі, будь то грунтова або бетонна дорога, або ж асфальт, вони однаково відмінно відводять воду і збільшують комфорт водіння.