Hankook Winter i*Cept RS W442 - якість, безпека, економічність

Поради
news

Всім знайомі наші зими -  мороз-відлига-мороз-відлига-мороз… Для ось такого примхливого клімату і підходить ця гума від компанії Hankook - одного з найбільших виробників шин у світі. Знайомтеся - Hankook Winter i*Cept RS W442.

Hankook Winter i*Cept RS W442442-й Ханкук, за твердженням виробника, має чудове зчеплення – як на зледенілій трасі, так і на дорозі зі сніговою кашею. Малюнок протектора досить ефективно відводить зайву вологу, тим самим запобігаючи аквапланування.Корейська трудівниця, завдяки вдало розташованим канавкам, перерозподіляє повітряний потік, що вельми позитивно впливаєте на акустику в салоні – ви в поїздці насолодитися улюбленою музикою, а не шумом шини, що видається при русі.     Шину Hankook Winter i*Cept RS W442 інженери «нагородили» унікальною термоэластичной гумової композицією з кремній-містить складом SILICA.
Розшифруємо.Завдяки цій технології шина:по-перше, захищена від  порізів і проколів,  по-друге, має підвищену зносостійкість,в-третє, забезпечує максимальне зчеплення колеса з дорожньою поверхнею, незважаючи на низькі температурні показники за вікном. Корейці намудрували (в хорошому сенсі!) ламелями. У підсумку маємо: слухняне гальмування на сухій і сніжної трасах. Зимова гума Hankook Winter I*Cept RS W442 – це якість, безпеку, хороші високі технічні характеристики.Так, важливо! Hankook W442 - економічний.                                                                         Вибір – за вами! Нехай він буде правильним!