0800336241
search
закрыть
close basket
Корзина
Ваша корзина пуста

Hankook Winter i*Cept RS W442 - якість, безпека, економічність

Советы
news

Всім знайомі наші зими -  мороз-відлига-мороз-відлига-мороз… Для ось такого примхливого клімату і підходить ця гума від компанії Hankook - одного з найбільших виробників шин у світі. Знайомтеся - Hankook Winter i*Cept RS W442.

Hankook Winter i*Cept RS W442442-й Ханкук, за твердженням виробника, має чудове зчеплення – як на зледенілій трасі, так і на дорозі зі сніговою кашею. Малюнок протектора досить ефективно відводить зайву вологу, тим самим запобігаючи аквапланування.Корейська трудівниця, завдяки вдало розташованим канавкам, перерозподіляє повітряний потік, що вельми позитивно впливаєте на акустику в салоні – ви в поїздці насолодитися улюбленою музикою, а не шумом шини, що видається при русі.     Шину Hankook Winter i*Cept RS W442 інженери «нагородили» унікальною термоэластичной гумової композицією з кремній-містить складом SILICA.
Розшифруємо.Завдяки цій технології шина:по-перше, захищена від  порізів і проколів,  по-друге, має підвищену зносостійкість,в-третє, забезпечує максимальне зчеплення колеса з дорожньою поверхнею, незважаючи на низькі температурні показники за вікном. Корейці намудрували (в хорошому сенсі!) ламелями. У підсумку маємо: слухняне гальмування на сухій і сніжної трасах. Зимова гума Hankook Winter I*Cept RS W442 – це якість, безпеку, хороші високі технічні характеристики.Так, важливо! Hankook W442 - економічний.                                                                         Вибір – за вами! Нехай він буде правильним! 

Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником .

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Пояснення параметрів підбору диска
disk A

A - діаметр диска - діаметр диска в дюймах

disk B

B - Ширина колеса - відстань між захисними фланцями, в дюймах.

disk mount 4
4 отвори
disk mount 5
5 отворів
disk mount 6
6 отворів
Відстань між болтами

Цей параметр описує два значення. Перше - це кількість кріпильних отворів (залежить від конструкції втулки в автомобілі), друге - це діаметр кола, що проходить через центри отворів (в міліметрах) . Відстань 5х100 означає, що маточина має 5 отворів для кріплення, які утворюють колесо діаметром 100 мм .

disk center hole
Центральне отвір

Дозволяє кріпити диск на ступиці автомобіля. Діаметр центрального отвору виражається в міліметрах.

ET - виліт диска

відстань від площини кріплення диска до осі симетрії, виражене в міліметрах

ET
Приклад: Технічні параметри диска

6,00 - ширина диска у дюймах
15 - діаметр диска у дюймах
5 - кількість кріпильних отворів
112 - діаметр кола з кріпильними отворами
ET45 - виліт диска
СН 57.10 - діаметр центрального отвору

Де розмір диска?
На кожному диску
disk size 1
У керівництві по експлуатації автомобіля
disk size 1