0800336241
search
закрыть
close basket
Корзина
Ваша корзина пуста

Hankook Winter i*Cept W605 – впевнений рух по ожеледі

Советы
news

Підходити до вибору шин на зиму треба не просто серйозно, а дуже серйозно! Зверніть увагу на надійну корейську авторезину Hankook Winter i*Cept W605.     

Hankook Winter i*Cept W605Практично у кожного водія є досвід їзди по ожеледі. Враження – ще ті! Hankook W 605 – це зимова фрикційна шина (тобто без шипів), призначена для безпечної їзди на зледенілих дорогах. Що ж робить цю шину безпечною? Розробники заявили про ноу-хау – спеціальних микрошипах. Мікрошип є еластичні волокна, розміщені в гумовій суміші покришки. Вони цупко тримаються за дорожню поверхню, надаючи можливість безпроблемного руху по ожеледі. Зчеплення з дорогою підсилюють і ламелі, за форму нагадують хвилю. Завдяки ламелям у шини хороші гальмівних показники. Сам гумовий компаунд має в своєму складі кремній, який також працює на якісній зчеплення з зледенілій поверхнею.     Обов'язково варто відзначити, що дана модель нагороджена престижним знаком екологічності Nordic Eco-Swan Label. Nordic Eco-Swan Label Посидівши на автомобільних форумах і почитавши відгук про цю шині, можна зробити такий висновок – шина гарна, але екстрим не рекомендується. Взагалі-то, додамо від себе, екстрім за кермом не рекомендується ні взимку, ні влітку, ні на Hankook W605 ні на яких інших шинах. Отже, нешипована шина Hankook Winter i*Cept W605 – надійний і раціональний вибір для їзди взимку. W605 при грамотному використанні не поступається шиповану гумі!   
Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником .

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Пояснення параметрів підбору диска
disk A

A - діаметр диска - діаметр диска в дюймах

disk B

B - Ширина колеса - відстань між захисними фланцями, в дюймах.

disk mount 4
4 отвори
disk mount 5
5 отворів
disk mount 6
6 отворів
Відстань між болтами

Цей параметр описує два значення. Перше - це кількість кріпильних отворів (залежить від конструкції втулки в автомобілі), друге - це діаметр кола, що проходить через центри отворів (в міліметрах) . Відстань 5х100 означає, що маточина має 5 отворів для кріплення, які утворюють колесо діаметром 100 мм .

disk center hole
Центральне отвір

Дозволяє кріпити диск на ступиці автомобіля. Діаметр центрального отвору виражається в міліметрах.

ET - виліт диска

відстань від площини кріплення диска до осі симетрії, виражене в міліметрах

ET
Приклад: Технічні параметри диска

6,00 - ширина диска у дюймах
15 - діаметр диска у дюймах
5 - кількість кріпильних отворів
112 - діаметр кола з кріпильними отворами
ET45 - виліт диска
СН 57.10 - діаметр центрального отвору

Де розмір диска?
На кожному диску
disk size 1
У керівництві по експлуатації автомобіля
disk size 1