Hankook Winter I*Pike RW11: «тихіше їдеш – далі будеш»

Поради
news

Цю шину виробляє найбільш відомий корейський виробник автомобільних покришок. Інженери концерну стверджують, що у цієї гуми прекрасні гальмівні характеристики та хороше зчеплення на поверхнях, покритих снігом. Чим ще може похвалитися Hankook Winter I*Pike RW11?

Незалежні автоексперти після тестування моделі підтвердили, що RW11 не підведе в разі екстреного гальмування на засніженій поверхні. Ці фактори істотно підвищують безпеку руху на підступної зимовій дорозі.   Шина RW11 – шипована. Розташування шипів моделювали за допомогою комп'ютера.Кожен шип являє собою своєрідний сендвіч, що складається з спеціальних гумових сумішей. Завдяки цій інновації шипи краще і довше тримаються. Шуму від них ви практично не чуєте, оскільки шипи розташовані шестирядно, що, власне, і призводить до мінімізації шуму. Для того, щоб покришка швидко і ефективно відводила непотрібну вологу, інженери забезпечили RW11 спеціальними водоотводящими канавками. Модель наділили і отталкивателями каменів, а на боковині розміщено захисне ребро, що захищає шину від механічних пошкоджень.   

Hankook Winter I*Pike RW11

«Все це добре», - подумає наш читач і справедливо запитає: «Але невже у цієї гуми немає недоліків?» Опитавши водіїв, які використовують RW11 в холодний період року, можна зробити такий висновок: «Якщо у вас динамічний стиль водіння, то з Hankook RW11 будьте обережніше – вона трохи «виляє» на ділянках сніг-лід, при поворотах є замети, але, в принципі, їх можна спрогнозувати. А от якщо при русі ви керуєтеся народною мудрістю «тихіше їдеш – далі будеш», то зимова гума Hankook Winter I*Pike RW11 – для вас!