0800336241
search
закрыть
close basket
Корзина
Ваша корзина пуста

Hankook Winter I*Pike RW11: «тихіше їдеш – далі будеш»

Советы
news

Цю шину виробляє найбільш відомий корейський виробник автомобільних покришок. Інженери концерну стверджують, що у цієї гуми прекрасні гальмівні характеристики та хороше зчеплення на поверхнях, покритих снігом. Чим ще може похвалитися Hankook Winter I*Pike RW11?

Незалежні автоексперти після тестування моделі підтвердили, що RW11 не підведе в разі екстреного гальмування на засніженій поверхні. Ці фактори істотно підвищують безпеку руху на підступної зимовій дорозі.   Шина RW11 – шипована. Розташування шипів моделювали за допомогою комп'ютера.Кожен шип являє собою своєрідний сендвіч, що складається з спеціальних гумових сумішей. Завдяки цій інновації шипи краще і довше тримаються. Шуму від них ви практично не чуєте, оскільки шипи розташовані шестирядно, що, власне, і призводить до мінімізації шуму. Для того, щоб покришка швидко і ефективно відводила непотрібну вологу, інженери забезпечили RW11 спеціальними водоотводящими канавками. Модель наділили і отталкивателями каменів, а на боковині розміщено захисне ребро, що захищає шину від механічних пошкоджень.   

Hankook Winter I*Pike RW11

«Все це добре», - подумає наш читач і справедливо запитає: «Але невже у цієї гуми немає недоліків?» Опитавши водіїв, які використовують RW11 в холодний період року, можна зробити такий висновок: «Якщо у вас динамічний стиль водіння, то з Hankook RW11 будьте обережніше – вона трохи «виляє» на ділянках сніг-лід, при поворотах є замети, але, в принципі, їх можна спрогнозувати. А от якщо при русі ви керуєтеся народною мудрістю «тихіше їдеш – далі будеш», то зимова гума Hankook Winter I*Pike RW11 – для вас!


Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником .

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Пояснення параметрів підбору диска
disk A

A - діаметр диска - діаметр диска в дюймах

disk B

B - Ширина колеса - відстань між захисними фланцями, в дюймах.

disk mount 4
4 отвори
disk mount 5
5 отворів
disk mount 6
6 отворів
Відстань між болтами

Цей параметр описує два значення. Перше - це кількість кріпильних отворів (залежить від конструкції втулки в автомобілі), друге - це діаметр кола, що проходить через центри отворів (в міліметрах) . Відстань 5х100 означає, що маточина має 5 отворів для кріплення, які утворюють колесо діаметром 100 мм .

disk center hole
Центральне отвір

Дозволяє кріпити диск на ступиці автомобіля. Діаметр центрального отвору виражається в міліметрах.

ET - виліт диска

відстань від площини кріплення диска до осі симетрії, виражене в міліметрах

ET
Приклад: Технічні параметри диска

6,00 - ширина диска у дюймах
15 - діаметр диска у дюймах
5 - кількість кріпильних отворів
112 - діаметр кола з кріпильними отворами
ET45 - виліт диска
СН 57.10 - діаметр центрального отвору

Де розмір диска?
На кожному диску
disk size 1
У керівництві по експлуатації автомобіля
disk size 1