Інновація від компанії Pirelli - внутрішня друк

Поради
news
Італійські інженери Pirelli  презентували інноваційну всесезонну гуму Cinturato All-Season.Між автомобілістами весь час точилися суперечки: чи можуть всесезонні шини досить гарні, щоб замінити сезонні. Італійські інженери Pirelli вирішили остаточно розставити всі крапки над "і" представивши інноваційну всесезонну гуму Cinturato All-Season Унікальною рисою гуми  є наявність внутрішньої маркування. Її властивості практично не відрізняється від властивостей дорогих сезонних шин. Вона не втрачає своїх якостей як і при +35 градусах Цельсія, так і при температурі 17 - 20 нижче нуля. Але все ж рекомендує шини Pirelli експлуатувати в тепліших умовах.

Нові всесезонні шини можуть використовуватися на малогабаритних і середніх авто, будуть представлені в розмірах  15, 16 і 17.

На мокрій дорозі колеса демонструють себе збалансировано і забезпечують відведення води або будь-якої іншої рідини близько 30 літрів в секунду. Для порівняння, зимові покришки забезпечують тільки 3-4 літра.

Резюмуючи, слід відзначити одну з найбільш сильних сторін  Cinturato All-Season, - це практично повна відсутність шуму при тому, що гума зберігає свої високі зчіпні якості. У свою чергу, зимові шини в цій якості значно програють. Виходячи з цього, шум як недолік можна виключити приймаючи рішення придбати всесезонний гуму.


pirelli