0800336241
search
закрыть
close basket
Корзина
Ваша корзина пуста

До літа будь готовий - вибираємо авторезину 205/55 R16

Советы
news

Даний тест річної автогуми типорозміру 205/55 R16 цікавий, зокрема, тим, що раніше при включенні до випробування шин китайського виробництва за замовчуванням вважалося (а потім і в процесі тестування підтверджувалося), що покришки з Піднебесної нікуди не годяться... 

Але треба віддати належне китайським інженерам, які наполегливо помилки виправляли і ось – приємний сюрприз. Шина Landsail LS288 в недалекому майбутньому буде впевнено конкурувати з лідерами теста. Протестированные шини:Hankook Ventus Prime 2Goodyear EfficientGripLandsail LS288Nokian Hakka BlueContinental ContiPremiumContact 5Michelin Primacy 3BF Goodrich g-GripPirelli Cinturato P7Barum Bravuris 3Apollo Alnac 4GDunlop Sport BluResponseVredestein Sportrac 5Hercules Raptis VR1Toyo Proxes CF 2
Continental ContiPremiumContact 5 

Continental ContiPremiumContact 5 (Франція)

Цю автопокришку експерти настійно рекомендують. Слухняне управління, швидкі реакції на команди керма, відмінні зчіпні властивості з дорожньою поверхнею, недопущення ковзань – завдяки цим даним шина вийшла в лідери тесту. Правда, не без мінуса - це підвищений опір коченню.

Apollo Alnac 4G

Apollo Alnac 4G (Індія)

Гума порадувала фахівців своїми робочими характеристиками. У випробуваннях на екстремальне водіння гума відмінно справляється і не йде в зноси і замети.
Nokian Hakka Blue 

Nokian Hakka Blue (Фінляндія)

Прекрасні показники на мокрій дорозі. Керованість, поведінку під час  проходження різких поворотів  – тільки позитивні оцінки від тест-пілотів. Трохи гірше Nokian виступила у випробуваннях на сухій поверхні, але, загалом, збалансованість характеристик вдалося зберегти. До плюсів автогуми відноситься і її нешумность.
Pirelli Cinturato P7 

Pirelli Cinturato P7 (Італія)

Гума продемонструвала відмінні зчіпні властивості. «Не розгубилася» під час  екстремальних маневрів. Мужньо і ефективно бореться з аквапланування. Модель комфортна і тиха. А ось опір коченню – підвищений.  
Michelin Primacy 3 

Michelin Primacy 3 (Німеччина)

Спокійне рух вам забезпечено. Шина відмінно поводиться під час гострих дорожніх ситуацій. Гальмівні характеристики – відмінні. Шина також нешумная і комфортна. Слабким місце гуми є підвищений опір коченню. 
Dunlop Sport BluResponse 

Dunlop Sport BluResponse (Німеччина)

У шини хороші зчіпні характеристики. Тест-пілоти відзначили миттєвий відгук на найменші команди керма і акустичний комфорт автопокришки. 
Goodyear EfficientGrip 

Goodyear EfficientGrip (Німеччина)

На мокрій трасі гума показує досить пристойні  зчіпні характеристики. Вона гарантує безпечний рух в різних дорожніх ситуаціях. Якби не слабенька боротьба з акваплануванням, шина зайняла б лідерські позиції. 
Hankook Ventus Prime 2 

Hankook Ventus Prime 2 (Південна Корея)

Експерти рекомендують цю автопокришку за хороші зчіпні властивості і за ефективне протистояння акваплануванню. Також безсумнівним плюсом шини є і те, що вона дуже тиха. Якщо ви не любитель швидкісної їзди, то Hankook Ventus Prime 2 – для вас. Ця гума - для спокійного, рівного, не екстремального руху. В різкій дорожньої ситуації покришка може відправитися в ковзання. 
Vredestein Sportrac 5 

Vredestein Sportrac 5 (Нідерланди)

На сухій дорозі рух буде в задоволення. Покришка дуже сумлінно тримається за поверхню. Але якщо «перегнути палицю» і на мокрій трасі захопитися педаллю газу, то великий шанс опинитися в заметі. 
Barum Bravuris 3 

Barum Bravuris 3 (Німеччина)

Слухняне і прогнозоване управління, без неприємних сюрпризів. Що стосується мінусів (а куди ж без них!), при русі по нерівних поверхнях великий комфортності чекати не слід. 
Landsail LS288 

Landsail LS288 (Китай)

Ця шина з Піднебесної дуже здивувала фахівців. У Landsail LS288 хороші зчіпні властивості, вона не втрачається при гострих дорожніх ситуаціях, тиха, економічна, комфортна. Ще трохи зусиль китайських інженерів і модель можна впевнено виводити в лідери випробувань. 
Toyo Proxes CF 2 

Toyo Proxes CF 2 (Японія)

До плюсів гуми можна віднести її комфортність, нешумность, непогані гальмівні характеристики на мокрій поверхні. До мінусів – проблеми зі слухняністю при проходженні поворотів на великій швидкості. 
 BF Goodrich g-Grip

BF Goodrich g-Grip (Німеччина)

Розчарування тесту. Втім, якщо ви прихильник спокійного, нешвидкої їзди, оцінює і предугадывающий гострі дорожні ситуації, то покришка вас не підведе 
 Hercules Raptis VR1

Hercules Raptis VR1 (Китай)

Пристойних результатів від шини фахівці не дочекалися. Неймовірно ковзає на мокрій поверхні. Різкі маневри не для цієї шини – моментально відправляється в занос. А ще покришка дуже гучна. 
 Kartinka

 

Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником.

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Пояснення параметрів підбору диска
disk A

A - діаметр диска - діаметр диска в дюймах

disk B

B - Ширина колеса - відстань між захисними фланцями, в дюймах.

disk mount 4
4 отвори
disk mount 5
5 отворів
disk mount 6
6 отворів
Відстань між болтами

Цей параметр описує два значення. Перше - це кількість кріпильних отворів (залежить від конструкції втулки в автомобілі), друге - це діаметр кола, що проходить через центри отворів (в міліметрах) . Відстань 5х100 означає, що маточина має 5 отворів для кріплення, які утворюють колесо діаметром 100 мм .

disk center hole
Центральне отвір

Дозволяє кріпити диск на ступиці автомобіля. Діаметр центрального отвору виражається в міліметрах.

ET - виліт диска

відстань від площини кріплення диска до осі симетрії, виражене в міліметрах

ET
Приклад: Технічні параметри диска

6,00 - ширина диска у дюймах
15 - діаметр диска у дюймах
5 - кількість кріпильних отворів
112 - діаметр кола з кріпильними отворами
ET45 - виліт диска
СН 57.10 - діаметр центрального отвору

Де розмір диска?
На кожному диску
disk size 1
У керівництві по експлуатації автомобіля
disk size 1