До літа будь готовий - вибираємо авторезину 205/55 R16

Поради
news

Даний тест річної автогуми типорозміру 205/55 R16 цікавий, зокрема, тим, що раніше при включенні до випробування шин китайського виробництва за замовчуванням вважалося (а потім і в процесі тестування підтверджувалося), що покришки з Піднебесної нікуди не годяться... 

Але треба віддати належне китайським інженерам, які наполегливо помилки виправляли і ось – приємний сюрприз. Шина Landsail LS288 в недалекому майбутньому буде впевнено конкурувати з лідерами теста. Протестированные шини:Hankook Ventus Prime 2Goodyear EfficientGripLandsail LS288Nokian Hakka BlueContinental ContiPremiumContact 5Michelin Primacy 3BF Goodrich g-GripPirelli Cinturato P7Barum Bravuris 3Apollo Alnac 4GDunlop Sport BluResponseVredestein Sportrac 5Hercules Raptis VR1Toyo Proxes CF 2
Continental ContiPremiumContact 5 

Continental ContiPremiumContact 5 (Франція)

Цю автопокришку експерти настійно рекомендують. Слухняне управління, швидкі реакції на команди керма, відмінні зчіпні властивості з дорожньою поверхнею, недопущення ковзань – завдяки цим даним шина вийшла в лідери тесту. Правда, не без мінуса - це підвищений опір коченню.

Apollo Alnac 4G

Apollo Alnac 4G (Індія)

Гума порадувала фахівців своїми робочими характеристиками. У випробуваннях на екстремальне водіння гума відмінно справляється і не йде в зноси і замети.
Nokian Hakka Blue 

Nokian Hakka Blue (Фінляндія)

Прекрасні показники на мокрій дорозі. Керованість, поведінку під час  проходження різких поворотів  – тільки позитивні оцінки від тест-пілотів. Трохи гірше Nokian виступила у випробуваннях на сухій поверхні, але, загалом, збалансованість характеристик вдалося зберегти. До плюсів автогуми відноситься і її нешумность.
Pirelli Cinturato P7 

Pirelli Cinturato P7 (Італія)

Гума продемонструвала відмінні зчіпні властивості. «Не розгубилася» під час  екстремальних маневрів. Мужньо і ефективно бореться з аквапланування. Модель комфортна і тиха. А ось опір коченню – підвищений.  
Michelin Primacy 3 

Michelin Primacy 3 (Німеччина)

Спокійне рух вам забезпечено. Шина відмінно поводиться під час гострих дорожніх ситуацій. Гальмівні характеристики – відмінні. Шина також нешумная і комфортна. Слабким місце гуми є підвищений опір коченню. 
Dunlop Sport BluResponse 

Dunlop Sport BluResponse (Німеччина)

У шини хороші зчіпні характеристики. Тест-пілоти відзначили миттєвий відгук на найменші команди керма і акустичний комфорт автопокришки. 
Goodyear EfficientGrip 

Goodyear EfficientGrip (Німеччина)

На мокрій трасі гума показує досить пристойні  зчіпні характеристики. Вона гарантує безпечний рух в різних дорожніх ситуаціях. Якби не слабенька боротьба з акваплануванням, шина зайняла б лідерські позиції. 
Hankook Ventus Prime 2 

Hankook Ventus Prime 2 (Південна Корея)

Експерти рекомендують цю автопокришку за хороші зчіпні властивості і за ефективне протистояння акваплануванню. Також безсумнівним плюсом шини є і те, що вона дуже тиха. Якщо ви не любитель швидкісної їзди, то Hankook Ventus Prime 2 – для вас. Ця гума - для спокійного, рівного, не екстремального руху. В різкій дорожньої ситуації покришка може відправитися в ковзання. 
Vredestein Sportrac 5 

Vredestein Sportrac 5 (Нідерланди)

На сухій дорозі рух буде в задоволення. Покришка дуже сумлінно тримається за поверхню. Але якщо «перегнути палицю» і на мокрій трасі захопитися педаллю газу, то великий шанс опинитися в заметі. 
Barum Bravuris 3 

Barum Bravuris 3 (Німеччина)

Слухняне і прогнозоване управління, без неприємних сюрпризів. Що стосується мінусів (а куди ж без них!), при русі по нерівних поверхнях великий комфортності чекати не слід. 
Landsail LS288 

Landsail LS288 (Китай)

Ця шина з Піднебесної дуже здивувала фахівців. У Landsail LS288 хороші зчіпні властивості, вона не втрачається при гострих дорожніх ситуаціях, тиха, економічна, комфортна. Ще трохи зусиль китайських інженерів і модель можна впевнено виводити в лідери випробувань. 
Toyo Proxes CF 2 

Toyo Proxes CF 2 (Японія)

До плюсів гуми можна віднести її комфортність, нешумность, непогані гальмівні характеристики на мокрій поверхні. До мінусів – проблеми зі слухняністю при проходженні поворотів на великій швидкості. 
 BF Goodrich g-Grip

BF Goodrich g-Grip (Німеччина)

Розчарування тесту. Втім, якщо ви прихильник спокійного, нешвидкої їзди, оцінює і предугадывающий гострі дорожні ситуації, то покришка вас не підведе 
 Hercules Raptis VR1

Hercules Raptis VR1 (Китай)

Пристойних результатів від шини фахівці не дочекалися. Неймовірно ковзає на мокрій поверхні. Різкі маневри не для цієї шини – моментально відправляється в занос. А ще покришка дуже гучна. 
 Kartinka