0800336241
search
закрыть
close basket
Корзина
Ваша корзина пуста

Kingstar Winter Radial SW40 – якість і доступність!

Советы
news

Kingstar Winter Radial SW40 - це автогума від китайського виробника шин Kingstar. Однією з переваг компанії KingStar є доступна цінова політика. Ну, і, звичайно, відповідність всім стандартам. 

Kingstar Winter Radial SW40Це відноситься і до гумі Kingstar Winter Radial SW40 -  вона цікава і по вартості і по своїм технічним характеристикам. Кингстаровские фахівці забезпечили модель величезною кількістю ламелей. Густа сітка ламелей, що покриває зону контакту шини з дорогою, «дарує» їй відмінне зчеплення і гарантує короткий гальмівний шлях. Ламелі трудяться на совість – коли шина контактує з дорогою, вони «розорюються» і в точці контакту виникають додаткові крайки зчеплення.    Ламелі у шини Kingstar SW40 мають хвилеподібну форму. За рахунок цього стінки ламелей щільно стикаються один з одним, завдяки чому ще більше підвищується жорсткість блоків протектора. Цей фактор поліпшує керованість і на сухій трасі і на ожеледиці.    В центрі протектора Kingstar SW40 є поздовжнє ребро. Звичайно, не для краси воно там знаходиться. Ребро покращує курсову стійкість авто. За словами автомобілістів SW40 на сухому асфальті тримається нормально. А ось вже на снігу і на ожеледиці водій - у напрузі. SW40 так і норовить при повороті «дременути» від заданого маршруту, іноді шина може «поплисти». Зате SW40 приємно дивує своєю міцністю – ями і наїзд на бордюри шкоди авторезине не приносять. SW40 – зимова нешипована шина, створена для їзди в країнах північної Європи, де клімат досить суворий. Брати Winter Radial SW40 – рішення приймати вам!Нехай воно буде правильним!   
Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником .

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Пояснення параметрів підбору диска
disk A

A - діаметр диска - діаметр диска в дюймах

disk B

B - Ширина колеса - відстань між захисними фланцями, в дюймах.

disk mount 4
4 отвори
disk mount 5
5 отворів
disk mount 6
6 отворів
Відстань між болтами

Цей параметр описує два значення. Перше - це кількість кріпильних отворів (залежить від конструкції втулки в автомобілі), друге - це діаметр кола, що проходить через центри отворів (в міліметрах) . Відстань 5х100 означає, що маточина має 5 отворів для кріплення, які утворюють колесо діаметром 100 мм .

disk center hole
Центральне отвір

Дозволяє кріпити диск на ступиці автомобіля. Діаметр центрального отвору виражається в міліметрах.

ET - виліт диска

відстань від площини кріплення диска до осі симетрії, виражене в міліметрах

ET
Приклад: Технічні параметри диска

6,00 - ширина диска у дюймах
15 - діаметр диска у дюймах
5 - кількість кріпильних отворів
112 - діаметр кола з кріпильними отворами
ET45 - виліт диска
СН 57.10 - діаметр центрального отвору

Де розмір диска?
На кожному диску
disk size 1
У керівництві по експлуатації автомобіля
disk size 1