0800336241
search
закрыть
close basket
Корзина
Ваша корзина пуста

Ламелі або... ламелі?

Советы
news

Поняття «ламелі» з'явилося в 60-х роках. Цим словами назвали спеціальні прорізи в малюнку протектора. Застосування ламелей покращує зчіпні властивості шини та дорожньої поверхні. 

Фахівці протестували 7 фрикційних шин типорозміру 195/65 R15:Goodyear Ultra Grip Ice+Yokohama Ice Guard 5 IG50Nokian Hakkapeliitta R2Toyo Observe GSi-5Nordman RSContinental Conti VikingContact 6Kumho I’ZEN KW-31 Стабільно перші місця завойовують моделі фінського концерну Nokian. І в цьому тесті фавориткою стала шина Nokian Hakkapeliitta R2. В потилицю цій гумі дихає Continental ContiVikingContaсt 6. Почетнейшее друге місце «німкені» дісталося за бездоганні збалансовані характеристики на зимових поверхнях і за відмінну безпеку. А ось у хвості рейтингу опинилася шина Toyo Observe GSi-5. Фахівці були неприємно здивовані низькими зчіпними характеристиками на зледенілих ділянках дороги. Kartinka
Nokian Hakkapeliitta R2 

Nokian Hakkapeliitta R2 (Росія)

На ожеледиці та снігових треках продемонструвала найкращі показники. Покришка «відмовляється» йти в замети і надійно тримає дорожню поверхню. Поведінка на асфальті – прогнозоване. 
Continental Conti VikingContact 6 

Continental Conti VikingContact 6 (Німеччина)

Шина показала кращу курсову стійкість на ожеледі. Водій може дозволити собі швидку їзду, а при знесенні, знизивши швидкість, спокійно продовжувати рух далі. Дуже добре чіпляється за суху дорожню поверхню, але демонструє при цьому трохи уповільнені реакції на команди керма.  
Nordman RS 

Nordman RS (Росія)

Покришка цілком прогнозована на зледенілій трасі, а на сніговій може піти в невеликий замет. Високі робочі характеристики на асфальтованому дорожньому полотні. 
Yokohama Ice Guard 5 IG50   

Yokohama Ice Guard 5 IG50 (Японія)

На ожеледі - відмінні розгінні і гальмівні показники, а також у шини високі показники керованості і спокійна корекція зносів. Мокре покриття, відзначають тест-пілоти, не дасть здійснити рух на великій швидкості.

Goodyear Ultra Grip Ice+ 

Goodyear Ultra Grip Ice+ (Польща)

На ожеледі можливі і занос і догляд в ковзання. Шина не дуже швидко реагує на кермо на сухій трасі, рух на мокрій дорозі може обернутися зносом. 

 
Kumho I’ZEN KW-31 

Kumho I’ZEN KW-31 (Південна Корея)

Поведінка покришки на зледенілому треку фахівцям не сподобалося – порівняно з іншими шинами ця модель сильно ковзає і демонструє нестабільну поведінку. На асфальті Kumho потребує поліпшених зчіпних характеристик. 
Toyo Observe GSi-5 

Toyo Observe GSi-5 (Японія)

Тест-пілоти попереджають, що швидка їзда по льоду – не для цієї автогуми! Не вразила шина і своїми характеристиками на сніговій поверхні – охоче йшла в замети. Випробування на мокрій поверхні також завалила – знесення заважали швидкому руху. Трохи реабілітувалася Toyo на сухій дорозі, де продемонструвала цілком стабільну і передбачувану поведінку.  

Kartinka

 

Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником .

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Пояснення параметрів підбору диска
disk A

A - діаметр диска - діаметр диска в дюймах

disk B

B - Ширина колеса - відстань між захисними фланцями, в дюймах.

disk mount 4
4 отвори
disk mount 5
5 отворів
disk mount 6
6 отворів
Відстань між болтами

Цей параметр описує два значення. Перше - це кількість кріпильних отворів (залежить від конструкції втулки в автомобілі), друге - це діаметр кола, що проходить через центри отворів (в міліметрах) . Відстань 5х100 означає, що маточина має 5 отворів для кріплення, які утворюють колесо діаметром 100 мм .

disk center hole
Центральне отвір

Дозволяє кріпити диск на ступиці автомобіля. Діаметр центрального отвору виражається в міліметрах.

ET - виліт диска

відстань від площини кріплення диска до осі симетрії, виражене в міліметрах

ET
Приклад: Технічні параметри диска

6,00 - ширина диска у дюймах
15 - діаметр диска у дюймах
5 - кількість кріпильних отворів
112 - діаметр кола з кріпильними отворами
ET45 - виліт диска
СН 57.10 - діаметр центрального отвору

Де розмір диска?
На кожному диску
disk size 1
У керівництві по експлуатації автомобіля
disk size 1