Лід і швидкість

Поради
news

Видання "Авторевю" протестувало зимові високошвидкісні шини розміру 205/55 R16, які створені для безморозной і малосніжною зими. 

Тести. Шини

Тестовані шини:  Continental ContiWinterContact TS 830Goodyear Ultra Grip Performance 2Pirelli Sottozero Serie IISava Eskimo S3Toyo Snowprox S953Vredestein Snowtrac 3    "Льодові тести виявили фаворита - ContiWinterContact TS 830. У снігових випробуваннях був свій герой - Goodyear Ultra Grip Performance 2. Лідерами тестів на асфальті знову стали Continental і Goodyear. 
Continental ContiWinterContact TS 830           
Continental ContiWinterContact TS 830
Шини видали чудові результати і на сніговій трасі, і на ожеледі і на сухому покритті! Фахівці високо оцінили керованість і зчіпні властивості гуми. А ще Continental виявилися самими тихими шинами серед своїх конкурентів.                      


 Goodyear Ultra Grip Performance 2 Goodyear Ultra Grip Performance 2
Користувачі задоволені гумою, особливо відзначаючи її прекрасну керованість як на сухій, так і на мокрій дорозі, а також хороші зчіпні властивості на льоду.Але несподівані догляд ковзання при повороті не дав Goodear зайняти 1-е місце.   
 Pirelli Sottozero Serie II Pirelli Sottozero Serie II
Гарний протектор, красива назва, високі характеристики і швидка реакція... Але можна підібрати шини  і краще. Чому? Pirelli також, як і Goodeyar, можуть неждано-негадано піти в плавання в повороті.  
 Vredestein Snowtrac 3 Vredestein Snowtrac 3
На асфальті і снігу - добре, швидко, зрозуміло, передбачувано. На льоду - погано і повільно.Фахівці відзначили, що якби вони не знали, що Vredestein зимова гума, то сміливо вважали б її "всесезонної".   
Sava Eskimo S3  Sava Eskimo S3
Неприємно здивувала фахівців керованість шини і на асфальті, і на снігу і на льоду. На ожеледі авто взагалі йде в ковзання. Зате порадували гальмівні властивості на мокрій дорозі.  
 Toyo Snowprox S953 Toyo Snowprox S953 "По асфальту їздити можна, по снігу і ожеледі - не радимо", - зазначили експерти. Машина неохоче бере розгін, огидно гальмує, в поворотах погано  справляється.