0800336241
search
закрыть
close basket
Корзина
Ваша корзина пуста

Найкращі шини для автомобілів класу SUV

Советы
news

Автомобілі класу SUV (в народі їх називають «паркетниками») досить популярні в нашій країні. Які зимові шини краще всього їм підійдуть? Фахівці видання «АвтоРевю» вирішили  відповісти на це питання і протестували 8 фрикційних шин розміру SUV 215/65 R16.

Зимові шини, які були взяті для тіста, - скандинавського типу. Це універсальні шини, які можна спокійно експлуатувати і в міських умовах, де асфальт чиститься від снігу, і в умовах суворо-серйозних зим, коли автомобілю доводиться їздити переважно по снігу і льоду.     Тестируемые шини:Hankook Winter I*CeptNokian Hakkapeliitta R2 SUVYokohama Ice GuardBridgestone Blizzak VRXPirelli Ice ControlMichelin X-Ice Xi3Nordman RSDunlop Grandtrek Sj 6 Експерти відзначили, що серед випробуваних покришок кращою з кращих не виявлено. У кожної моделі крім плюсів були і свої мінуси. Наприклад, експерти у автопокришки Dunlop Grandtrek Sj 6 відзначили чудові зчіпні характеристики на снігу і льоді, але на асфальтованій дорозі модель примудрилася фахівців розчарувати. У частині сніжно-крижаних випробувань Yokohama Ice GUARD IG51v і Pirelli Ice Control показали себе непогано, але знову ж на асфальтованому покритті враження про себе своїми показниками сильно зіпсували. Фахівці зізнавалися, що ніяких каверз не очікували від покришки Nokian Hakkapeliitta R2 SUV, яка, до речі, намагалася виправдати очікування.  Зуміли експертів «АвтоРевю» не розчарувати та шини Michelin X-Ice Xi3 і Bridgestone Blizzak VRX. Дані моделі тест-пілоти назвали найбільш безпечними в цьому рейтингу.   Якщо ви з вашим «паркетником» зимуете в умовах м'якого зимового клімату, то варто задуматися про придбання Continental ContiCrossContact Viking. За словами експертів, шина просто створена для теплої зими.Kartinka 
Bridgestone Blizzak VRX 

Bridgestone Blizzak VRX (Японія)

Японка добре чіпляється за крижану поверхню. Не підведе і на засніженій трасі. На мокрому асфальті може піти в занесення.  

 
Nokian Hakkapeliitta R2 SUV

Nokian Hakkapeliitta R2 SUV (Росія)

Враження від прекрасної поведінки на льоду трохи псуй те, що шина при різкому повороті або об'їзді перешкоди може піти в занесення. На сніговій дорозі може повести себе трохи нервово, але водій спокійно зможе виправити ситуацію. На асфальтованому покритті у покришки стабільну поведінку, без каверз.
Michelin X-Ice Xi3 

Michelin X-Ice Xi3 (Іспанія)

Неприємних несподіванок від руху по снігу і льоду ви від цієї шини не дочекаєтеся – експерти оцінили стабільність поведінки на зимових поверхнях. Також приблизно Michelin поводиться і на асфальті.
Dunlop Grandtrek Sj 6 

Dunlop Grandtrek Sj 6 (Німеччина)

З розгінним і гальмівним характеристикам на ожеледі модель в числі лідерів. А ось на сніговій дорозі можливі знесення. У шини не так швидкі, як хотілося б, реакції на команди керування на мокрій поверхні.  
Nordman RS 

Nordman RS (Росія)

Поведінка на льоду далеко не бездоганне – шина слизька. Якщо ризикнете зробити різкий маневр, то ризикуєте піти в глибокий замет. Снігові траси і мокрі дороги «загрожують» зносом. Ну, хоч на сухому покритті у Nordman стабільне і прогнозоване поведінку. 
Hankook Winter I*Сept 

Hankook Winter I*Зept (Південна Корея)

Поведінка шина на ожеледі – без нарікань. На сніговій трасі водієві треба бути уважніше. Бездоганну поведінку на сухому покритті, а ось на мокрому, якщо водій скидає газ, з'являється ризик заносу.  
 Pirelli Ice control

Pirelli Ice Control (Китай)

Тест-пілоти відзначили, що на льоду шина ковзає. Маневруючи, водій може отримати «в навантаження» і зноси і замети. У зноси автомобіль загрожує піти і на сніговій дорозі, зате з гальмуванням проблем ніяких не виникне. На асфальтованому покритті шина демонструє повільні реакції і знову її «переслідують» знесення та замети. 
Yokohama Ice GUARD   

Yokohama Ice Guard (Японія)

З гальмуванням на льоду в покришки все дуже добре, а ось з маневрами – не дуже. Стабільна поведінка водієві гарантовано при русі на сніговій дорозі. Любителям поганяти по асфальтованій дорозі доведеться або відмовитися від швидкості або бути дуже уважним і обережним –  покришка може повести себе непередбачувано. 

Kartinka   
Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником .

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Пояснення параметрів підбору диска
disk A

A - діаметр диска - діаметр диска в дюймах

disk B

B - Ширина колеса - відстань між захисними фланцями, в дюймах.

disk mount 4
4 отвори
disk mount 5
5 отворів
disk mount 6
6 отворів
Відстань між болтами

Цей параметр описує два значення. Перше - це кількість кріпильних отворів (залежить від конструкції втулки в автомобілі), друге - це діаметр кола, що проходить через центри отворів (в міліметрах) . Відстань 5х100 означає, що маточина має 5 отворів для кріплення, які утворюють колесо діаметром 100 мм .

disk center hole
Центральне отвір

Дозволяє кріпити диск на ступиці автомобіля. Діаметр центрального отвору виражається в міліметрах.

ET - виліт диска

відстань від площини кріплення диска до осі симетрії, виражене в міліметрах

ET
Приклад: Технічні параметри диска

6,00 - ширина диска у дюймах
15 - діаметр диска у дюймах
5 - кількість кріпильних отворів
112 - діаметр кола з кріпильними отворами
ET45 - виліт диска
СН 57.10 - діаметр центрального отвору

Де розмір диска?
На кожному диску
disk size 1
У керівництві по експлуатації автомобіля
disk size 1