Маркування шин по сезонності

Поради
news
Сезонність шин - це не примха і не додаткові витрати. Коли починає теплішати  вище +10 градусів зимова гума починає втрачати свої якості, нагріваючись вона стає м'якше і швидко зношується. А шиповані шини на мокрій дорозі ще значно подовжує гальмівний шлях і взагалі роблять не комфортної поїздку по сухій дорозі (гучність, погана керованість).importantСаме по цьому експерти інтернет магазину Lester.ua  підготували дуже важливу інформацію для всіх автолюбителів, а саме мова піде про маркування шин по сезонності.
Напис M+S (Mud+Snow - від англ. "сніг+бруд") не завжди є ознакою зимової шини (часто - всесезонної), але є багато і літніх шин з подібною маркуванням. Таке позначення може зустрічатися на шинах всіх сезонів, це пов'язують безпосередньо з маркетинговим ходом від заводів виробників для кращої продажу і підвищення конкурентної спроможності товару. Тому, при виборі зимових шин  потрібно звертати увагу на маркування: повинен бути значок "сніжинка" або напис winter.
AS; ALL Season - всесезонна шина.
AW;Any Weather -Шина призначена для використання в будь-яких погодних умовах.
варто звернути особливу увагу, що різний виробник може по різному маркувати сезонність шин. Так, наприклад, на зимовій гумі можна зустріти як піктограму у вигляді сніжинки так і напис winter, також потрібно звертати увагу на малюнок протектора, щоб Ви розуміли яку шину купуєте. У нашому інтернет магазині досвідчені консультанти відповідно до Ваших потреб підберуть оптимальний варіант.
Якщо у Вас виникли питання, ви завжди зможете отримати додаткову консультацію за безкоштовним телефоном 0800-501-041