0800336241
search
закрыть
close basket
Корзина
Ваша корзина пуста

Ведмежі кігті у зимової шини Hankook Winter I*Cept Evo

Советы
news

Протектор цієї шини схожий на кардіограму, гумова суміш містить кремнезем. А ще дана модель має дещо спільне з… ведмедем. У цьому огляді представлена корейська зимова нешипована гума Hankook Winter I*Cept Evo W310.


Корейським інженерам в  Hankook Winter I*Cept Evo W310 вдалося:А - підвищити зчеплення,Б - збільшити паливну економічність,В - практично позбутися від пронизливого гула навіть на екстремальних швидкостях і при замерзлій дорозі. Також серед нововведень Hankook W310 обов'язково варто звернути увагу на асиметричний дизайн протектора, змодельований комп'ютером. Такий дизайн дозволяє зменшити рівень шуму, а також гарантує чітке зчеплення і на сухій і мокрій дорозі. По центру протектора йде зигзаг, який нагадує… кардіограму. І якщо ви в душі поет і романтик, то сміливо можете сказати, що 310-й Ханкук ніби відчуває серцебиття автомобіля і водія… В складі гумової суміші Hankook Winter I*Сept Evo W310 основним компонентом є кремнезем, більш відомий як силіка. Чому ми на це звертаємо увагу? Справа в тому, що додавання силіки надає шині особливу шорсткість, яка, по-перше, покращує тягу на слизькій зимовій дорозі, а, по-друге, підвищує міцність гуми.   Ще одне цікаве ноу-хау! При розробці 310-го Ханкука корейці застосували технологію «ведмежий кіготь». Шину забезпечили дугоподібними канавками з гострими кромками для запобігання виникнення ефекту аквапланування. Та «ведмежі кігті» з цим чудово справляються! KartinkaHankook W310 дуже зацікавив автоекспертів. Так, наприклад, німецький журнал «Auto Bild Sportscars» в ході випробувань низки зимових автошин оцінив вельми вражаючі «льотні» якості корейської покришки на снігу, короткий гальмівний шлях на сухому покритті і дивовижну точність рульового управління. Але не обійшлося і без критики. Експертам не сподобалася поведінка кореянки на мокрій дорозі. Отже! У зимовій нешипованої шини Hankook Winter I*Сept Evo W310 набагато більше переваг. Гумі не страшні морози і каверзні несподіванки сніжно-льодових доріг.    
Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником .

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Пояснення параметрів підбору диска
disk A

A - діаметр диска - діаметр диска в дюймах

disk B

B - Ширина колеса - відстань між захисними фланцями, в дюймах.

disk mount 4
4 отвори
disk mount 5
5 отворів
disk mount 6
6 отворів
Відстань між болтами

Цей параметр описує два значення. Перше - це кількість кріпильних отворів (залежить від конструкції втулки в автомобілі), друге - це діаметр кола, що проходить через центри отворів (в міліметрах) . Відстань 5х100 означає, що маточина має 5 отворів для кріплення, які утворюють колесо діаметром 100 мм .

disk center hole
Центральне отвір

Дозволяє кріпити диск на ступиці автомобіля. Діаметр центрального отвору виражається в міліметрах.

ET - виліт диска

відстань від площини кріплення диска до осі симетрії, виражене в міліметрах

ET
Приклад: Технічні параметри диска

6,00 - ширина диска у дюймах
15 - діаметр диска у дюймах
5 - кількість кріпильних отворів
112 - діаметр кола з кріпильними отворами
ET45 - виліт диска
СН 57.10 - діаметр центрального отвору

Де розмір диска?
На кожному диску
disk size 1
У керівництві по експлуатації автомобіля
disk size 1