Міняємо гуму! Огляд літніх шин Hankook RA18

Поради
news

Скоро весна, а значить поки перевзувати авто! 

Скоро весна, а значить поки перевзувати авто! 

Ми представляємо огляд літніх шин Hankook RA18. Ця гума має лінійний рисунок протектора, що забезпечує високі тягово-зчіпні характеристики. Широка пляма контакту з прямими канавками підвищує ефективність шини на мокрій дорозі. Три широкі кільцеві канавки швидко відводять воду з плями контакту, мінімізуючи ризик аквапланування. Шина відрізняється підвищеною міцністю, стійкістю до зносу і збільшеним пробігом.

lest

Шина оснащена канавками складної об'ємної геометрії, які не дозволяють блокам втрачати жорсткість, в результаті зберігається щільний контакт з мокрою поверхнею, де необхідно якомога більше крайок зчеплення. Ширина і розміщення борозенок в протекторі Hankook RA18 Vantra LT підібрані так, щоб не виникало непередбаченого збою динаміки на віражах.

Основну дренажну функцію тут бере на себе система трьох каналів шини Hankook RA18, які не дозволять колесам втрачати контакт при швидкісному русі на асфальті, вкритому калюжами. У свою чергу оптимально підібрані обриси шашок периферичної зони сприяють більшої звукоізоляції.

У порівнянні зі звичними шинами Hankook RA18 має не кругле, а більш прямокутне пляма контакту – як стверджують фахівці, це краще в тому сенсі, що гума буде менше деформуватися. До того ж, на відміну від багатьох моделей конкурентів, в шини Hankook основні водогінні жолоби мають не звивисту, а пряму форму – на цілих 14% за рахунок форма каналів знижується ризик спливання на воді.

Щоб купити літні шини Hankook RA18, вам достатньо зайти на сайт нашого інтернет-магазину Lester.