Нові шини Michelin 2 в 1

Поради
news
В початку березня інженери французької компанії Michelin презентували інноваційні шини Michelin CrossClimate, які можна експлуатувати в будь-який час року незалежно від погоди.

michelin2У компанії стверджують, що розробники змогли об'єднати властивості літньої і зимової гуми в одному колесі. CrossClimate можна назвати революційними шинами, так як вони повністю усувають потребу в зміні покришок для різних сезонів.

Розробка цієї моделі зайняла більше 3 років, над нею працювали близько 150 фахівців. Великій кількості випробувань були піддані всі компоненти, які входять в конструкцію шини. Проводилися дорожні, динамічні і ресурсні випробування в п'яти країнах світу, в тому числі, у Канаді та Франції. Тестували покришки при різноманітною погоди в діапазоні температур від -30°С до +40°С. загалом за весь час випробувань було пройдено понад п'ять млн. км.

Нові покришки Michelin планує продавати з травня цього року в 23 розмірностях з діаметрами від R15 до R17. У перспективі ряд типорозмірів буде розширено.