Огляд всесезонних шин Rosava AS-701

Поради
news

Які шини купувати для бюджетних автомобілів? Відповідь на це питання ми постораемся знайти, розглянувши Всесезонні шини Rosava AS-701

Які шини купувати для бюджетних автомобілів? Відповідь на це питання ми постораемся знайти, розглянувши всесезонні шини Rosava AS-701. 

Rosava AS-701 розроблені для використання на всіх типах легкових автомобілів і призначені для цілорічної експлуатації за умови малосніжних зим з тривалими періодами відлиг.

lest

Переваги використання шини Rosava АС-701:


• Використання дзеркально-симетричного ненаправленного малюнка протектора поліпшило якість тяги і зчеплення автомобіля при русі по слизькій або замерзлої зимовій дорозі.
• У центрі протектора розташована ланцюжок з витягнутих прямокутних блоків, що мають складну геометрію кромок. Подібна конфігурація дозволила підвищити стійкість курсу прямолінійного швидкісного руху за рахунок зменшення імовірності осьових зміщень автомобіля.
• Максимально широка плечова зона протектора, яка фактично починається від центрального кільця жорсткості, що забезпечує безпечне маневрування автомобіля в складних дорожніх умовах.
• Різноспрямовані кромки плечових блоків знижують гальмівний шлях автомобіля і перешкоджають виникненню його осьових заметів.
• Масивні блоки плечової зони мають складну геометрію, що характеризується численними кутами і вигнутими гранями. Подібна геометрія блоків надійно утримує безпечну траєкторію при здійсненні швидкісних маневрів на слизькій дорожньої поверхні.
• Двошарова конструкція протектора забезпечує надійний захист шини Rosava AS-701 від механічних пошкоджень.
• Застосування морозостійких присадок при розробці гумової суміші дозволило зберегти еластичність протектора під час сильних морозів і знизити знос його малюнка.

Усі типорозміри шин Rosava AS-701 є в наявності на сайті Lester.