Огляд зимових шин Bridgestone Blizzak DM-V2

Поради
news

Японські зимова шина Bridgestone Blizzak DM-V2 є спадкоємицею популярної моделі Bridgestone Blizzak DM-V1

Японські зимова шина Bridgestone Blizzak DM-V2 є спадкоємицею популярної моделі Bridgestone Blizzak DM-V1. Аналогічно попередниці, зимові шини Bridgestone Blizzak DM-V2 призначені для позашляховиків і кросоверів, хоча їх можна використовувати і для великих легкових автомобілів. За заявами виробника  Blizzak DM-V2 в порівнянні з DM-V1 поліпшила керованість на снігу і льоду, а також на 7% скоротила гальмівний шлях на льоду. Цього вдалося досягти завдяки: спрямованому малюнку протектора з перехресними канавками; розвиненим 3D ламелям;  гумовою  суміші з мікропорами, які вбирають воду).

в порівнянні з шинами попереднього покоління поліпшені показники керованості на засніженому і крижаному покриттях, а також гальмування на льоду. 

Blizzak DM-V2 розроблена з урахуванням специфіки української  зими. Шина прекрасно проявляє себе як на міський асфальтованій дорозі, так і на абсолютному бездоріжжя. Blizzak DM-V2 - відмінний приклад того, якою повинна бути універсальна шина.

 lest

Основні особливості шини Bridgestone Blizzak DM-V2:

  • Дренажні канали розміщені під оптимальним кутом, щоб швидко і ефективно прибирати сльота і талу воду з ділянки контакту.
  • Протекторний малюнок спрямованого типу V-образного дизайну гарантує максимальну тягу на слизьких трасах.
  • В плечових блоках з'явилися додаткові виїмки для максимального зчеплення зі снігом.
  • Більш широке і плоске контактна пляма допомагає оптимально розподілити навантаження на ламелі і підвищити зчіпний властивість.
  • 3Д-ламелізація по всім блокам протектора, як наслідок максимальний контакт з дорожньою поверхнею.
  • Внутрішні перемички не дозволяють блокам сильно розкритися, що зберігає їх при великих швидкостях і в поворотах.

Хоча автомобілісти відзначають, що у сніговій каші шина  не розкриває свій потенціал, іноді втрачаючи у гальмуванні, але "гребе" і вирівнює напрямок руху.

Вибір за вами! Але в будь-якому випадку - здобуваючи японські технології в інтернет-магазині Lester Ви ГАРАНТОВАНО купуєте якість, надійність і безпека!