Огляд зимових шин Hankook Winter I*Cept EvoW310

Поради
news

Зима триває, а значить погода ще може піднести нам багато сюрпризів.

Зима триває, а значить погода ще може піднести нам багато сюрпризів.

Якщо Вам потрібна гума, зовсім не боїться морозів і труднощів льодово-снігової дороги, то Hankook Winter I*Cept EvoW310 – це те, що вам потрібно.
Ці зимові шини виготовляються на основі чистого якісної сировини, в якому ключовим компонентом є силіка. Вона надає поверхні шини її особливу шорстку фактуру, яка необхідна для посилення тяги на слизькій дорозі, прискорення відповіді на гальмівні реакції і більш швидкого розгону. Крім цього, добавка силіки також позитивно впливає на міцнісні характеристики вироби – гума стає менш сприйнятливою до зносу, менше стирається, довше зберігає первозданний вигляд і сприяє схоронності глибини малюнка.

ler
Hankook Winter I*Cept EvoW310 
– воістину інноваційна у своєму роді розробка, включає в себе технології, які роблять їзду по непередбачуваним зимових дорогах не тільки безпечною, але і максимально комфортною.

Інноваційна технологія, під назвою «ведмежі кігті», яка була застосована при розробці зимової автогуми Hankook Winter I*Cept EvoW310, прекрасно справляється з самоочищенням поверхні її протектора від налипання надлишків снігу, а також якісно виводить воду з-під коліс автомобіля при їх зіткненні з дорожнім полотном, тим самим запобігаючи виникненню ефекту аквапланування.

Зимові шини Hankook Winter I*Cept EvoW310 просто незамінні для українських доріг.