Огляд зимових шин Yokohama W. drive V902

Поради
news

Шини W. drive V902 розроблені з застосування новітніх технологій для максимально безпечної і комфортної зимової  їзди. 

Шини преміум-класу W. drive V902 відрізняє унікальний склад гумової суміші, завдяки якому вони залишаються  еластичними навіть в найлютіший мороз і забезпечують сталий рух та відмінне  зчеплення. Такі чудові якості, покришкам надає microsilica, - важливий компонент сполуки Zeruma, запатентованого компанією Yokohama.

Завдяки мультимасштабному моделювання, в W. drive V902 поєднується маса технологічних переваг. По-перше, - асиметричний малюнок, який забезпечує  чудовий баланс властивостей шин, як на сухій, так і на мокрій, засніженій поверхні. По-друге, -  багатогранні 3D канавки і функціональний дизайн протектора.

Зовнішня частина протектора – це блоки з посиленою жорсткістю, які призначені для впевненого проходження поворотів. Для ефективного виведення з плями бруду, сльоти та води передбачені оптимально спроектовані прямі канали.

Лінійка «V 902» представлена двома модифікаціями: V902A і V902B. Вони мають різні додаткові елементи малюнків протектора і типорозміри. В серію "A" увійшли типорозміри до 18 дюймів у серії "B"  представлені шини розміром понад 9 дюймів.