0800336241
search
закрыть
close basket
Корзина
Ваша корзина пуста

OffRoad і зимові шини 215/65 R16

Советы
news

Німецький журнал «OffRoad» на випробувальних автополигонах Фінляндії провів тестування зимової гуми. 

Випробовувалися шість шинних комплектів розмірністю 215/65 R16. Забігаючи наперед відзначимо, що всі «піддослідні» показали себе з найкращої сторони у всіх вправах: на сухому і мокрому ділянці дороги, на ожеледі і сніговій трасі. Nokian WR SUV 3Чемпіоном рейтингу стала шина Nokian WR SUV 3. Німецькі експерти не скупилися на похвалу цієї моделі. Nokian сяяла як на снігу, так і на зледенілих ділянках. А недостатні гальмівні властивості на мокрій дорозі не зіпсували реноме колеса. 

Dunlop SP Winter Sport 4DDunlop SP Winter Sport 4D «дихає в потилицю» лідеру тесту. Експерти позитивно висловилися про гальмівних властивості, які гуми продемонструвала на асфальтованій дороге.        Pirelli Scorpion WinterТретій рядок рейтингу у Pirelli Scorpion Winter. Чудова керованість не змогла затьмарити капризи в лавіруванні між препятствиями).        Vredestein Wintrac Xtreme SНе увійшла в трійку лідерів шина Vredestein Wintrac Xtreme S. Експерти радять експлуатувати шину в холодний період року. Гума сподобалася тестуючим своїм спокійним, надійним і безпечним поведінкою на будь-якій поверхні. Правда, в тестах на аквапланинг покришка показала себе не очень.         Semperit Speed-Grip 2На рядку під номером п'ять розташовується автошина Semperit Speed-Grip 2, яка також як і Vredestein, отримала позначку «рекомендовано». Semperit гідно вела себе у випробуваннях на аквапланинг.        Matador Sibir Snow SUVІ аутсайдер даного рейтингу в Matador Sibir Snow SUV. Гальмівні якості на зледенілій трасі -  ось що високо фахівці. Але не дав покришці піднятися вище довгий гальмівний шлях на асфальті.
Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником .

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Пояснення параметрів підбору диска
disk A

A - діаметр диска - діаметр диска в дюймах

disk B

B - Ширина колеса - відстань між захисними фланцями, в дюймах.

disk mount 4
4 отвори
disk mount 5
5 отворів
disk mount 6
6 отворів
Відстань між болтами

Цей параметр описує два значення. Перше - це кількість кріпильних отворів (залежить від конструкції втулки в автомобілі), друге - це діаметр кола, що проходить через центри отворів (в міліметрах) . Відстань 5х100 означає, що маточина має 5 отворів для кріплення, які утворюють колесо діаметром 100 мм .

disk center hole
Центральне отвір

Дозволяє кріпити диск на ступиці автомобіля. Діаметр центрального отвору виражається в міліметрах.

ET - виліт диска

відстань від площини кріплення диска до осі симетрії, виражене в міліметрах

ET
Приклад: Технічні параметри диска

6,00 - ширина диска у дюймах
15 - діаметр диска у дюймах
5 - кількість кріпильних отворів
112 - діаметр кола з кріпильними отворами
ET45 - виліт диска
СН 57.10 - діаметр центрального отвору

Де розмір диска?
На кожному диску
disk size 1
У керівництві по експлуатації автомобіля
disk size 1