Відмінності та переваги шин Белшина БЕЛ-177

Поради
news

Для даної моделі характерно відмінне співвідношення доступної ціни і високих експлуатаційних показників.

Для даної моделі характерно відмінне співвідношення доступної ціни і високих експлуатаційних показників.

Шини Белшина Бел-177  розроблені для експлуатації на вітчизняних і зарубіжних автомобілях бюджетного класу в період з весни до пізньої осені.

Переваги використання шини Белшина Бел-177:

- Принцип побудови спрямованого симетричного малюнка протектора - лінійний. Він забезпечує чудові швидкісні характеристики автомобіля при високому рівні безпеки за рахунок чіткої, виваженої траєкторії руху на високій швидкості.

- Широкі ребра жорсткості і плечові зони протектора забезпечують безперервність плями контакту для максимально щільного зчеплення з будь-дорожньою поверхнею.

- Тип візерунка «ялинка», який був застосований для двох центральних ребер жорсткості протектора, підвищив якість прохідності автомобіля при його русі по складним дорожнім покриттям. Крім цього застосування подібного скоротило гальмівний шлях автомобіля і знизило ймовірність його заносу при екстреному гальмуванні.

- Дренаж шини Белшина Бел-177 здійснюється через три кільцевих каналу і безліч вигнутих поперечних жолобів. За ним з-під плями контакту евакуюється в великому обсязі води, запобігаючи зрив машини в гидропланирование.

- Плечові зони протектора складені з прямокутних макроблоків, розділених широкими поперечними жолобами. Така компоновка підвищила безпеку швидкісного маневрування автомобіля за рахунок підвищення точності траєкторії обгону і входження в крутий поворот.

В гумову суміш шини Белшина Бел-177 були додані зносостійкі та терморегулювальні присадки на основі силіки. Вони збільшили опір малюнка протектора зносу і зменшили рівень виділення тепла під час руху. Завдяки цьому був збільшений експлуатаційний ресурс шини та зменшений коефіцієнт опору зносу, що, в свою чергу, збільшило відсоток економії палива автомобілем на кожний кілометр пробігу.

Замовити шини Белшина Бел-177 ви можете в інтернет-магазині Lester