Полузимние шини

Поради
news
Незалежна організація «Test World» протестувала... «полузимние» шини, тобто зимові покришки для європейської зими - м'якою і малосніжною. Під пильний погляд авторитетних фінських автоекспертів потрапили такі шини:Continental ContiWinterContact TS 850Dunlop SP Winter Ice SportGoodyear UltraGrip 8Michelin Alpin A4Nokian WR D3Pirelli Winter 210 Snowcontrol ContiWinterContact TS 850Гуму ContiWinterContact TS 850 інженери компанії забезпечили великою кількістю ламелей і спеціальними канавками, які дуже ефективно позбавляються від непотрібної води. Таке ноу-хау себе виправдало - гума блискуче витримала випробування на мокрій дорозі. Тести на ожеледі також показали, що ContiWinterContact TS 850 - впевнений лидер.           Goodyear UltraGrip 8
На асфальті Goodyear UltraGrip 8 вела себе чудово. Експерти відзначили чудові зчіпні властивості гуми. 
Справедливості заради варто сказати, що з гальмуванням на сніговій трасі і на ожеледі шини справляються не так чудово, як на асфальті. Фахівці «Test World» рекомендують цю модель тим водіям, які проживають у регіонах, де побачити мінусовій показник на термометрі рідкість. Якщо ви саме з таких місць та до того ж любитель поганяти незалежно від погодних перипетій, то UltraGrip 8 стане вашим вірним другом і помічником!
         Michelin Alpin A4«Іспанка» Michelin Alpin A4 на ожеледі і на снігових дорогах показала відмінні результати. Зате рухом по сухій поверхні експерти були розчаровані.Фахівці «Test World» підсумували: для малосніжною зими з несильними морозами – покришки идеальные.           Nokian WR D3 Що таке канола? Яке відношення це «щось» має до фінської гумі Nokian WR D3? Заінтриговані? Все дуже просто! Канола, скорочене від «canadian oil», - «канадське масло», яке виробляють з генно-модифікованого ріпаку, поширеного в Канаді.А в даній моделі, як ми можемо дізнатися з опису шини, є масло каноли, збільшує зносостійкість і підвищує зчеплення із засніженою і зледенілою поверхнями. Ось така інтрига. Канола, до речі, при тестуванні вивела розглянуту модель в лідери по керованості на снігу. Але «запорола» тести при русі по льоду і асфальту – фахівці відзначили сильне ковзання. Втім, якщо зима у вашому регіоні щадна і сніг ви бачите частіше по телевізору, ніж за вікном, то сміливо можете віддати енну суму на придбання Nokian WR D3.
 Pirelli Winter 210 SnowcontrolГума з італійською назвою та китайським "місцем народження" Pirelli Winter 210 Snowcontrol порадувала автоекспертів «Test World» непоганими зчіпними властивостями на ожеледі і сніговій трасі. Втім, радість випарувалася, коли авто входило в поворот або потрапляло в колію. Пряму авто тримає з великим трудом, кермо треба утримувати двома руками. Покришка дуже добре відчуває асфальт. Фахівці запевняють, що в таких умовах пересуватися можна також спокійно і впевнено, як і на літній гумі. Висновок за результатами тесту: покришка для теплої зимы.       Dunlop SP Winter Ice Sport Експерти похвалили зчіпні властивості Dunlop SP Ice Winter Sport у випробуваннях на асфальті. Але були розчаровані показниками на сніговій поверхні і на ожеледиці.Ця модель підходить для зими без снігу (таке теж буває). При таких умовах гума динамічна, надійна і безпечна.