0800336241
search
закрыть
close basket
Корзина
Ваша корзина пуста

Полузимние шини

Советы
news
Незалежна організація «Test World» протестувала... «полузимние» шини, тобто зимові покришки для європейської зими - м'якою і малосніжною. Під пильний погляд авторитетних фінських автоекспертів потрапили такі шини:Continental ContiWinterContact TS 850Dunlop SP Winter Ice SportGoodyear UltraGrip 8Michelin Alpin A4Nokian WR D3Pirelli Winter 210 Snowcontrol ContiWinterContact TS 850Гуму ContiWinterContact TS 850 інженери компанії забезпечили великою кількістю ламелей і спеціальними канавками, які дуже ефективно позбавляються від непотрібної води. Таке ноу-хау себе виправдало - гума блискуче витримала випробування на мокрій дорозі. Тести на ожеледі також показали, що ContiWinterContact TS 850 - впевнений лидер.           Goodyear UltraGrip 8
На асфальті Goodyear UltraGrip 8 вела себе чудово. Експерти відзначили чудові зчіпні властивості гуми. 
Справедливості заради варто сказати, що з гальмуванням на сніговій трасі і на ожеледі шини справляються не так чудово, як на асфальті. Фахівці «Test World» рекомендують цю модель тим водіям, які проживають у регіонах, де побачити мінусовій показник на термометрі рідкість. Якщо ви саме з таких місць та до того ж любитель поганяти незалежно від погодних перипетій, то UltraGrip 8 стане вашим вірним другом і помічником!
         Michelin Alpin A4«Іспанка» Michelin Alpin A4 на ожеледі і на снігових дорогах показала відмінні результати. Зате рухом по сухій поверхні експерти були розчаровані.Фахівці «Test World» підсумували: для малосніжною зими з несильними морозами – покришки идеальные.           Nokian WR D3 Що таке канола? Яке відношення це «щось» має до фінської гумі Nokian WR D3? Заінтриговані? Все дуже просто! Канола, скорочене від «canadian oil», - «канадське масло», яке виробляють з генно-модифікованого ріпаку, поширеного в Канаді.А в даній моделі, як ми можемо дізнатися з опису шини, є масло каноли, збільшує зносостійкість і підвищує зчеплення із засніженою і зледенілою поверхнями. Ось така інтрига. Канола, до речі, при тестуванні вивела розглянуту модель в лідери по керованості на снігу. Але «запорола» тести при русі по льоду і асфальту – фахівці відзначили сильне ковзання. Втім, якщо зима у вашому регіоні щадна і сніг ви бачите частіше по телевізору, ніж за вікном, то сміливо можете віддати енну суму на придбання Nokian WR D3.
 Pirelli Winter 210 SnowcontrolГума з італійською назвою та китайським "місцем народження" Pirelli Winter 210 Snowcontrol порадувала автоекспертів «Test World» непоганими зчіпними властивостями на ожеледі і сніговій трасі. Втім, радість випарувалася, коли авто входило в поворот або потрапляло в колію. Пряму авто тримає з великим трудом, кермо треба утримувати двома руками. Покришка дуже добре відчуває асфальт. Фахівці запевняють, що в таких умовах пересуватися можна також спокійно і впевнено, як і на літній гумі. Висновок за результатами тесту: покришка для теплої зимы.       Dunlop SP Winter Ice Sport Експерти похвалили зчіпні властивості Dunlop SP Ice Winter Sport у випробуваннях на асфальті. Але були розчаровані показниками на сніговій поверхні і на ожеледиці.Ця модель підходить для зими без снігу (таке теж буває). При таких умовах гума динамічна, надійна і безпечна.
Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником .

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Пояснення параметрів підбору диска
disk A

A - діаметр диска - діаметр диска в дюймах

disk B

B - Ширина колеса - відстань між захисними фланцями, в дюймах.

disk mount 4
4 отвори
disk mount 5
5 отворів
disk mount 6
6 отворів
Відстань між болтами

Цей параметр описує два значення. Перше - це кількість кріпильних отворів (залежить від конструкції втулки в автомобілі), друге - це діаметр кола, що проходить через центри отворів (в міліметрах) . Відстань 5х100 означає, що маточина має 5 отворів для кріплення, які утворюють колесо діаметром 100 мм .

disk center hole
Центральне отвір

Дозволяє кріпити диск на ступиці автомобіля. Діаметр центрального отвору виражається в міліметрах.

ET - виліт диска

відстань від площини кріплення диска до осі симетрії, виражене в міліметрах

ET
Приклад: Технічні параметри диска

6,00 - ширина диска у дюймах
15 - діаметр диска у дюймах
5 - кількість кріпильних отворів
112 - діаметр кола з кріпильними отворами
ET45 - виліт диска
СН 57.10 - діаметр центрального отвору

Де розмір диска?
На кожному диску
disk size 1
У керівництві по експлуатації автомобіля
disk size 1