0800336241
search
закрыть
close basket
Корзина
Ваша корзина пуста

Rosava Snowgard - українська шина з італійським відтінком

Советы
news

Наш український завод з виробництва шин Росава випустив нову модель зимових шин Rosava Snowgard, яка вже встигла назбирати позитивні відгуки автомобілістів, які встановили цю гуму на своїх автомобілях. 

Rosava Snowgard розроблялася спільно з конструкторами з Італії і має високу керованість, високу безпеку, збільшений термін експлуатації. Шини Rosava Snowgard гарні для зими із середньоєвропейським кліматом, тобто малоснежным і з відлигами. Цю зимову автопокришку розробники нагородили направленим малюнком протектора. Покришка має спеціальні канавки, які досить активно і ефективно  позбавляються від вологи і талого снігу. Цікаво, що при розробці моделі інженери вирішили відмовитися від блоків в малюнку протектора. Це призвело до того, що динамічні характеристики покришки стали ще більш високими, анітрохи не впливаючи на безпеку руху з непередбачених зимовим поверхонь. На безпеку руху працюють і ламелі. Шину забезпечили великою кількістю ламелей, що позитивно вплинуло на зчеплення колеса з зимовою дорогою.     При розробці Rosava Snowgard не обійшлося і без грунтозацепов. Їх функцію взяли на себе гострі кромки, розташовані на жолобках, які відходять від центральної частини шини до плечовим блокам. Якщо водій робить екстрене гальмування, то ці кромки збільшують зчеплення з дорогою. До речі, жолобки також немаловажні – за ним відводиться зайва волога, і шина гідно протистоїть акваплануванню. Гумова суміш Rosava Snowgard містить стійкі до зносу і стійкі до мінусових температур спеціальні присадки, які «грають» на збільшення безпеки і збільшують період експлуатації покришки. Шини Rosava Snowgard є як шиповані, так і нешиповані – у цих моделей малюнок протектора однаковий.

Rosava Snowgard

Пояснення параметрів підбору шин
Ширина, профіль і діаметр розмір шин.
Ширина

Ширина шин перед установкою на автомобіль.

Профіль

Висота шин у відсотках від ширини.

Діаметр

Діаметр колеса, на якому ви будете монтувати шину.

tires
Індекс навантаження

Визначає максимальне навантаження, при якій шина може експлуатуватися з максимальною швидкістю, дозволеною виробником .

Індекс швидкості

Вказує максимальну швидкість, дозволену для шини.

Посилена (XL, C)

Посилені шини мають підвищену вантажопідйомність. Завдяки цьому вони краще відповідають вимогам до шин, використовуваних, наприклад, в комерційних автомобілях . Зазвичай посилені шини позначаються буквами XL (додаткове навантаження), однак, в залежності від виробника, можуть зустрічатися і інші символи .

Run Flat

Посилені боковини шин RunFlat утримують шину на диску і успішно тримають вагу автомобіля після проколу і повної втрати тиску . Таким чином, ви можете проїхати в середньому близько 80 км зі швидкістю до 80 км / год.

Де знайти розмір шин?
На кожній шині
tires size
У керівництві по експлуатації автомобіля
tires size
На кришці паливного бака
tires size

У деяких автомобілях ця інформація знаходиться на дверному порозі з боку водія. Іноді інформація про розмір поміщається на внутрішній стороні дверей водія.

Пояснення параметрів підбору диска
disk A

A - діаметр диска - діаметр диска в дюймах

disk B

B - Ширина колеса - відстань між захисними фланцями, в дюймах.

disk mount 4
4 отвори
disk mount 5
5 отворів
disk mount 6
6 отворів
Відстань між болтами

Цей параметр описує два значення. Перше - це кількість кріпильних отворів (залежить від конструкції втулки в автомобілі), друге - це діаметр кола, що проходить через центри отворів (в міліметрах) . Відстань 5х100 означає, що маточина має 5 отворів для кріплення, які утворюють колесо діаметром 100 мм .

disk center hole
Центральне отвір

Дозволяє кріпити диск на ступиці автомобіля. Діаметр центрального отвору виражається в міліметрах.

ET - виліт диска

відстань від площини кріплення диска до осі симетрії, виражене в міліметрах

ET
Приклад: Технічні параметри диска

6,00 - ширина диска у дюймах
15 - діаметр диска у дюймах
5 - кількість кріпильних отворів
112 - діаметр кола з кріпильними отворами
ET45 - виліт диска
СН 57.10 - діаметр центрального отвору

Де розмір диска?
На кожному диску
disk size 1
У керівництві по експлуатації автомобіля
disk size 1